Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 20 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 18 19 20 21 22 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [381 až 400 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

u nás takovejm lidem říkáme "vyčůranej" wink

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Kleptomania je svojim sposobom tiez nemoc. Dokonca diagnostikovatelna.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tak jsem se " bohužel " znovu dostal k tomuto tématu.  Je tu ještě někdo, komu něco Leoš Malaník zadržuje? Popravdě už mi to přestalo bavit. Už to bude skoro šest let, zesilovač není schopný ani poslat zpět. Oprava není nutná, měl se jen poupravit. Samý sliby, výmluvy a potom samozřejmě bez komunikace :-/

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Je to možná nepochopitelné, ale poslat zpět i neopravený zesilovač je nemožné. Kdy to konečně už pochopíte? Přebalit, zavézt na poštu a dát dvě stovky ze svého. Nereálné.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nekecej, byl jsem tam kdysi pro něco, pro někoho osobně a stejně jsem to z něj nevydoloval.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Umíš číst? Nebo něco hulíš?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Georgi, o ty dvě stovky snad nejde ne? Nebo je to ironie?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Divil by ses. Situace nemocného člověka pravděpodobně bez trvalého příjmu není dobrá. Já bych třeba mohl být v Luhačovicích každý den. Ale člověku kterému jsem několikrát pomohl a tímto chováním mě hodně zklamal, nemám co říct. Je to škoda, protože svými názory na jakékoliv dění snad mimo sportu byl hodně nade všemi.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Můj otec je taky nemocnej, ale to neznamená, že to má v hlavě takhle vypatlaný. Zvedne telefon, omluví se a navrhne nějaký řešení.  Nebo myslíš, že je chorej na mozek? Tak to asi bude muset řešit někdo jinej, kdo je k tomu kompetentní, protože tohle takhle dál nejde.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Thomas: Nezbývá, než aby sis pro to zajel. Jiné řešení nevidím.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tady snad ty příspěvky nečte nikdo. Přečti si jak dopadl danhard. Dopadneš stejně.

(upravil Benazi 28. 3. 2019 19:00)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Za ty roky co to dělal,to mi povídej že nemá na poštu. Dobrej vtip. Už měl davno brucet.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Já nemůžu jet někam na blind. Navíc už jsem to zažil. To se s někým domluvíš, na pevno, na čas, jsi tam a " volaný účastník je nedostupný ". Pak ti to radši nezvedá nebo vypíná mobil. Vždyť to je jednání - to nevíš co si o tom máš myslet? Tohle mi tu dělá truhlář už rok a to je o vesnici vedle, nedokáže dát dohromady jednu bednu a to už je to nařezaný a připravený, no to by ses normálně posral.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Víte co chlapi, být to moje, tak se na to asi vyseru, ale já mu to poslal v dobrém úmyslu, že to dá tátovi dohromady, zkontroluje, navrhne něco ... No zkrátka to není moje. Já tu pět let poslouchám, kde má svůj aparátek.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Benazi vidím, že je to nepochopitelné i pro tebe. Vysvětlím. Mít dvě stovky, tak je vrazí do dvou krabiček Lucky Strike a na noc je vystaráno. Známe se léta letoucí, jsme stejně staří. Dal jsem mu přezdívku Lázeňský. Je to jako když řekové říkají maňana. Jak mohl slušně vydělávat, když byl schopen si jet pro čtyři chladiče na TO 220 za 14 kč 20km.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Thomas: Plně chápu tvou frustraci a nas*ání, ale jinou schůdnou alternativu, jak z toho pomatence vydobýt jím zadržované přístroje, prostě nevidím. Ostatně několika lidem se to již povedlo, pokud si dobře vzpomínám. Je třeba si na to vyčlenit čas, odchytnout ho (třebas v hospodě, kam patrně celkem pravidelně dochází), a přístroje z něj za každou cenu vymoci. A to hned, bez jakéhokoliv odkladu.

(upravil reeb 28. 3. 2019 19:26)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Se Sinclairem jsem se videl asi pred rokem, bral ode me tistaky na Actidampy. Prifrcel na parkoviste u Penny marketu v Uh.Brode cernou feldou, predali jsme kontrabant a odfrcel. Zadny problem..

Web

(upravil Thomas 28. 3. 2019 19:39)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Georgi - a na co se tedy čeká? Až se nahromadí trestní oznámení nebo až ho vážně někdo potká a umlátí ho dlažební kostkou? Mě přijde, že mluvíš nejasně, tak trošku v hádankách. Já být jeho kamarád, tak mu trošku promluvím do duše a když bych mohl, tak pomůžu zabalit věci a poslat zpět.
Já jsem měl ze začátku pochopení, nemocný může být každý, ale tohle už je přes čáru. Navíc dost pochybuju o jeho zdatném umění. Neumí opravit ani svou SPV 100 big_smile

BFU 43 Nezvedá ti někdo telefon, tak jak se s ním máš dohodnout a jet někam 250 kilometrů, když nevíš v který knajpě ho hledat?  Vždyť to je do nebe volající.

Reebe - . Myslíš, že si vymýšlím?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Thomasi nevím co píšu nejasně. Vše co píšeš už před léty proběhlo. Nabídka pomoci, někdo tady psal o trestním oznámení, přes držku taky dostal. Maňana. Vím, že jsi nasraný, ale zpochybňovat jeho profesní znalosti ti nepomůže. Přes pár vyloženě průserů udělal i špičkové věci.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Georgi - Před léty proběhlo. No tak to probíhá znova no. Určitá věc se některých lidí snad furt týká ne? Nebo si mám nechat srát na hlavu, jenom proto," že přes pár průserů udělal špičkové věci "? Aby se někdo nedivil až vyleze z nějakou novou topologií zesu a preampu, mírně upraveného a nebyl to ten můj/otcův jediný originál z VUSTu. A sorry, ale jedinej kdo ten zesilovač SPV opravil byl Ondra CH. A šlape dodnes!

Příspěvky [381 až 400 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 18 19 20 21 22 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£