Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Teorie & praxe » ... jeden z "guruů" českého high-endu.

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

http://www.fullstars.cz/2011/07/jan-bra … -fullstars

(upravil mechanik 22. 2. 2019 8:56)

Re: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

Ten jeden zosilňovač čo som našiel na ich stránke je urobený uplne priemerne, teda dobre ale nie je to vôbec nič prevratné. Kasika proste, 100-150W/4R, modrý ALPS, na prepínanie vstupov velké modré relé TAKAMISAWA, bez blokovania malou kapacitou, čo odpájajú klasicky len signál, dosť neštastne spojená zem hneď na vstupných konektoroch, tranzistory od ON Semi...

Ale v rozhovore má fakt rozumné názory. Všetko to má logiku. Žiadne HiFistické kecy.

EDIT: á ano, dizajn je podla mna fakt dobrý. By ma zaujímalo ktorá firma v CR tak peknú krabicu vôbec dokáže vyrobiť.

Ak je niekto guru tak skôr sroll wink

Re: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

Matně si pamatuji, že jeden z jeho siličů měl velmi dobrou recenzi v odborném časopisu zabývající se hi-fi a high-end technikou, už je to ale pár let, co jsem to četl.   Škoda, že na takové přístroje dnes v poslechových studiích nenarazíš.

Re: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

Mám jeden z jeho ''historických'' MM předzesů, elektronkový s 4x ECC82. Hraje to velmi ''hezky'' nicméně posledních pár let zůstává trvale zapojený Aktidamp Mk3v2... .

https://seanpes.rajce.idnes.cz/MM

Re: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

Nejakym guru bych ho nenazyval...

Web

Re: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

On guru ale určitě byl minimálně mezi tzv. hi-end komunitou,což není tady na audiowebu samozřejmě ani náhodou,tady je drtivě v převaze diy komunita...(není myšleno vůbec jako že je to špatně)  je to to samé a stejně jako třeba byl a je dnes Luděk Šroll .

Není co dodávat...

Re: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

mechanik napsal:

Ale v rozhovore má fakt rozumné názory. Všetko to má logiku. Žiadne HiFistické kecy.

taky mi to tak přišlo, povedený rozhovor

Re: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

Brassany se těmito věcmi zabýval už před revolucí a co jsem ho zaregistroval že dělal kusovku na zakázku cca od roku 1991,za mě to byly pěkné věci a zvukem i parametry mnohem lepší než co se sem vozilo za různý často obskurní předražený sajrajt různých i garážovek made i UK,France či USA ...ten chlap není blbej,jednou jsem ho potkal i naživo jako mladej a byl v rozhodně pohodě v té době, což je jasné že to mechaniku ke svýmu mladýmu věku nemůžeš tak brát když si vezmeš že většina jeho konstrukcí vznikala před dobrými 30 lety smile

Není co dodávat...

Re: ... jeden z "guruů" českého high-endu.

mechanik napsal:

Ten jeden zosilňovač čo som našiel na ich stránke je urobený uplne priemerne, teda dobre ale nie je to vôbec nič prevratné. Kasika proste, 100-150W/4R, modrý ALPS, na prepínanie vstupov velké modré relé TAKAMISAWA, bez blokovania malou kapacitou, čo odpájajú klasicky len signál, dosť neštastne spojená zem hneď na vstupných konektoroch, tranzistory od ON Semi...

Ale v rozhovore má fakt rozumné názory. Všetko to má logiku. Žiadne HiFistické kecy.

EDIT: á ano, dizajn je podla mna fakt dobrý. By ma zaujímalo ktorá firma v CR tak peknú krabicu vôbec dokáže vyrobiť.

Ak je niekto guru tak skôr sroll wink


https://brassany.cz/produkty/

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Teorie & praxe » ... jeden z "guruů" českého high-endu.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£