Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Behringer NX6000D

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 23 z 23]

(upravil Adam 25. 2. 2019 22:03)

Re: Behringer NX6000D

Behringer skutečně u této řady uvedl max. výkon (viz 38. strana manuálu, nedokážu sem nacpat png. výřez)

https://images.static-thomann.de/pics/a … uidenx.pdf


Tudíž naměřených 300W/8Ohm u NX3000D, jak je výše uvedeno, je ještě slušné…
Neznáte někoho, kdo se odvážil koupit NX6000 nebo NX6000D a proměřil to nebo je schopen udat, jaké repro tím krmí a jak úspěšně? Pokud by to bylo 800 – 1000W/8Ohm/kanál při zatížení obou kanálů, byl by to pořád ještě vzhledem k váze a ceně zázrak… 

Re: Behringer NX6000D

Basys.cz teď měl slušné ceny.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: Behringer NX6000D

Budu pořizovat 2x NX6000D pro situace kde nebude potřeba tolik výkonu a nebudu chtít tahat velkej/těžkej amprack.

Dynotest je např. tady: https://www.youtube.com/watch?v=73Z2fNcGGDI, NX by mělo být totéž jako starší iNuke.

Jinde než u Thomanna to ale asi nemá cenu... i na Basys je minimálně o 1k dražší.

Mám vyzkoušen iNuke 3000 bez DSP na subech s Beymou 15P1000Fe/4 - měl jsem je ještě ve starých bednách s BR o relativně malé ploše, kde jsem měl vyzkoušeno že s t.amp TA1400 jsem se na limit beden dostal +/- s clipem zesilovače, u iNuke to bylo víceméně podobné. Je to jen pro hrubou představu... netvrdím že i ten t.amp dal tolik kolik měl psáno. S tím iNukem jsem měl 1ks subu pokusně na promítání koncertu v sálu pro cca 150 lidí a s přehledem se to uhrálo, se dvěma kusy by neměl být problém uhrát dost menších akcí na které se můj aparát občas podívá, se 6000 pak samozřejmě ještě o něco lépe. (NX6000D bude provozováno s 8ohm variantou subů... do 4 ohmů a do plnejch prý není dobré ho honit).

Příspěvky [21 až 23 z 23]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Behringer NX6000D

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£