1 ...editoval maja666 (27. 1. 2019 14:41)

Téma: K: IXDP630PI IXYS

Neválí se někomu v šuplíku obvod IXDP630PI? Koupím.

2

Re: K: IXDP630PI IXYS

UP

3

UP

4

up

5

Tak toto ja nepochopím, kopec ludí tu meria. Ale že by si niekto kúpil aj kartu s ktorou sa dá merať slušne do PCI-E  x1 za super cenu, tak to nie. Na miesto toho to bude končiť - to skreslenie je dané kartou, inak je nižšie, to "smeti" robí karta... a podobne big_smile Nemať doma ESI do PCI a Lynx L22 do PCI tak ju hned beriem.

Externé karty sú sice pohodlné k NTB a je šanca že určité rušenia tam nebudú ale neviem o žiadnej čo by merala ako julia a bola za podobnú cenu.

Zároveň pozerám že tá karta zmizla z obchodov, čo teda nechápem. Možno by si si ju mal nechať a časom ju predáš drahšie, pre to že lepšia je len lynx L22 a nová stála tušim 700e a jej nová verzia menria už o niečo horšie...

6

Já bych si tu kartu aj nechal, ale je škoda, aby tak skvělá karta zbytečně ležela u mě v šuplíku, když může dělat radost někomu jinému.

7

Zamluveno.

8

Prodáno.

9

up

10

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R … p;_sacat=0

https://www.aliexpress.com/wholesale?ca … =IXDP630PI

11

dík, to mě teda fakt nenapadlo se tam podívat...  A co nějaký original od IXYS s doručením do týdne?

12

V šuplíku toto asi ne,ale existuje nějaké konkrétní zařízení ve kterém by to mohl běžný smrtelník zahlédnout?

13

Já to potřebuji do MIG svářečky. Možná se to používá v 3f motorových jednotkách. Ale je to starší kousek.

14

maja666 napsal:

dík, to mě teda fakt nenapadlo se tam podívat...  A co nějaký original od IXYS s doručením do týdne?

To víš Marceli, dobrá rada nad zlato big_smile

15

http://www.spea-servis.cz/ixdp630pi/
píšou, že do 14 ti dní. Nebo zkus obvolat jiný servis.

16

pecan: spea-servis.cz mi napsal: "SPEA s.r.o.  se zabývá servisem průmyslové elektroniky a opravami servo motorů,
jednotlivé náhradní díly nutné pro opravy el. zařízení nedodáváme. " 

Když jsem měl tu svářečku v servise, tak mě řekli, že oprava vyjde na 15K.

Zkusím to objednat z toho ebay. Snad dorazí origoš.

17

No, snad budeš mít štěstí. Já moc dobrý zkušenosti nemám.

18

Místo aby se to hned ztama objednalo a dávno svářelo, se tu zas vedou kecy co by kdyby z číny, a sváří se akorát v threadu na foru. lol

Tuhlentu naprosto atypickou vykopávku, kterou do toho nadesignoval IXYSím marketingovým oddělením sfetovaný inženýr, nejspíš v krámě už nikde nekoupíš, můžeš bejt rád, že to pár číňanů nejspíš někde vytáhlo z desek támhle někde z řeky. lol

PS: Se nedim, že mnohým z ebay chodí šmejd, když berou to první nejlevnější, co vyhledávač strčí pod nos. Nakupovat se musí obezřetně a platí to nejen pro ebay! Na druhou stranu, kdo by se pajcungoval s nějakým takovým atypem, kolik by na tom asi tak vydělal? Nejspíš mnoho ne, protože toho prodá možná těch 5 kousků za rok.

19

Hazys: no už jsem si myslel, že se na tomhle fóru něco pokazilo a nenajde se nějaký lumpík, který by tohle téma trošku rozveselil smile .

Ale máš pravdu. Mohl jsem to hned objednat a nic neřešit. Za cca 800,- jsem si to mohl objednat z Ameriky a bylo by to tady za 14 dní, pokud by to nechytla celnice. Ale řekl jsem si, že se nejprve zeptám, kdyby to někdo náhodou měl doma v šuplíku. Za zeptání mi přece hlavu neurvou. Nicméně i tobě děkuji za odpověď.

20 ...editoval Hazys (2. 2. 2019 20:34)

8 stovek? Víš co se říká... za blbost se platí.  tongue

A jo, máš pravdu, srandu já rád, zvlášť když se mi to jednou výjimečně povede.