Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 50 z 50)

Audioweb.cz » Zdroje a úprava zvuku, muzika » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Stránky: ««« 1 ... 48 49 50

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [981 až 986 z 986]

981 ...editoval StavJi (24. 9. 2018 10:54)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Caute,

doted jsem pouzival LutaDAC v kombinaci W7 a Thesycon drivery na FW z roku 2013 (ten do ktereho Luta pridal zobrazovani vzorkovaci frekvence) a vse bylo OK.

Ted jsem nahodil W10. Do DACu nahral posledni FW awx_20170830_mkII_RC06.elf a v UAC2 modu ho windows v device manageru nevidi. Drivery pro audio widget nainstaluje, ale uz se neprida jako zvukova karta. Myslel jsem ze toto by melo fungovat ve W10 ne?

V UAC1 se zobrazi jako zvukova karta, kde mam moznost vybrat mezi fzorkovaci frekvenci 44,1 a 48 KHz. Vse je funkcni.

Je potreba mit nejakou spesl aktualizaci pro UAC2? Jakou verzi W10 pouzivate? Ja mam W10 pro OS Build 17134.256. Aktualne bojuju s instalaci aktualizaci W10 tvrdi "Your device is missing important security and quality fixes.", ale nic nehce naistalovat.

Diky moc.

982

Fall Creators Update - no problem i se starším FW.

983 ...editoval StavJi (25. 9. 2018 9:13)

Tak potom je nekde neco spatne. Podle webu Microsoftu mam momentalne aktualni windows, ale problem s viditelnosti DACu v UAC2 rezimu pretrvava.

EDIT: Tak zahada vyresena. Po nahozeni noveho FW je DAC automaticky nastaven v UAC1 rezimu po prepnuti do UAC2 je potreba odistalovat vsechny drivery (me tam zustal jeden lezet, ktereho jsem si nevsiml) a windows to nejak zblblo.

To Rix: Prosim te, co pouzivas za verzi FW? Mas tam i tu upravu pro zobrazoveni vzorkovaci frekvence pomoci LEDek? Jestli ano jede ti to pod W10?

984

Ja uz ted na HTPC mam zpatky W7, na desitky jsem se tam vyprdl, prave z duvodu onanovani ovladacu pred updatem od mrkvosoftu, ale kdyz jsem to tam mel, ledky normal chodily, to je implementace az v procesoru DACu pokud se nepletu. FW mam ten posledni od Luty s podporou Ledek.

985

Pro zajímavost, pokud by někdo chtěl jen modul USB-I2S jak bylo kdysi dávno původním Ondrovým úmyslem smile

http://www.pavouk.org/hw/audiosystem20/ … sbi2s.html

986 ...editoval luta (1. 2. 2019 13:28)

tak bych radej poskytl eagle podklady pro novej modul, lec neovereny tak asi lepe reseny nez tento smile big_smile vlastne je toho vic co bych mohl uvolnit.. bohuzel vse vse stadiu neoverenych prototypu

ikdyz na nejake to hrani je i tento OK.

Web

Příspěvky [981 až 986 z 986]

Stránky: ««« 1 ... 48 49 50

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Zdroje a úprava zvuku, muzika » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£