Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 19 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 17 18 19 20 21 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [361 až 380 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jo on je chudák tak nemocný, že nemůže nikomu tady odepsat co se děje s jeho přístrojem ale může skenovat manuály pro lidi na bastlírně smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Kritika "mistra" je nepřípustná

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Teda přijde mi dost v pohodě ta jeho výrečnost. Nějak mi to nepasuje na člověka o kterým se píše takových zdravotních problémů. Se mi líbí, jak vždy počká až to vyšumí a pak se snaží ještě vše otočit na druhé. To že má nějaké zkušenosti mi nepřijde jako argument k tomu, aby něco takového páchal. Dost už že se trpí někdy ta slovní zásoba.

(upravil Otas 6. 1. 2019 22:46)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mno, duševními chorobami trpěla řada známých lidí, na kterých byste to nepoznali, ačkoliv jste je často vídávali, napadá mne např. herec Miloš Kopecký. A jaké výkony podával.
Nakonec kdo jsme normální wink ???
Prý jediný člověk, který si sebejistě tvrdí, že není blázen, je pacient psychiatrické léčebny.
To byl samozřejmě vtip, značná část o své nemoci ví.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Otas: pochybuju, že Miloš Kopecký bezdůvodně zadržoval druhým lidem jejich majetek wink

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

F10 je tiež duševná porucha...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Miloš Kopecký trpěl bipolární poruchou (BAP) a na jeho výkonech to občas znát bylo. Kvůli této nemoci musel ostatně odmítnout i několik rolí, protože nemohl (v určitých fázích nemoci) vůbec pracovat.

Nejsem psychiatr, ale silně pochybuji o tom, že by nějakou podobně vážnou duš. nemocí trpěl i Sinclair. Jeho neutuchající aktivity na ebaslirně i jinde svědčí spíše o opaku.

Zdá se, že u sousedů už k určitému prozření přecejen dochází :
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na … 47#1001347

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Psychiatrických poruch je celá řada a diagnózy se nemůžou míchat jedna přes druhou.
Může to potkat spousu lidí někdy v životě, takže jistý milosrdný postoj je na snadě.
Blbosti dělají nejenom lidé trpící schiofrenií, ale i nějak závislí, s poruchou motivace (mírná deprese), v manické fázi maniodeprese..
Ale nevíme, co to je a jestli to je. Subjektivní nemožnost je těžko dokazatelná.
A při lámání chleba se stejně řeší otázka příčetnosti.

Web

(upravil Dohnalik 9. 1. 2019 17:49)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

BFU43 napsal:

Nejsem psychiatr, ale

Příště doporučuju skončit před čárkou big_smile. Když tomu nerozumím, nerýpu do toho. Není to tak jednoduchý. Malaníka to (jestli je) však v žádným případě z ničeho neomlouvá, je to svéprávnej jedinec.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Milosrdenství jsem konkrétně tady v souvislosti s LM prokázal více než dost. Rozhodně více než valná většina zdejší komunity. Byl jsem za to také kritizován. Teď, když jsem ve světle událostí z posledních let změnil názor, je to zase špatně? Běžte už s tou polit. korektností do p*dele.

Když tak čtu některé jeho reakce na ebastlírně, tak mi teče voda ze zubů. Musím konstatovat, že tento pán je dokonalý manipulátor a hladký jako úhoř. A na tuto "diagnózu" nepotřebuji mít absolutorium LF.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

BFU43 napsal:

Musím konstatovat, že tento pán je dokonalý manipulátor a hladký jako úhoř.

S tím lze jen souhlasit smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Kdyby to nebylo tak smutný, tak je to i zábavný.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Dokud nejsi mrtvej, tak je to jen prča, ne ?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

BFU43 napsal:

Běžte už s tou polit. korektností do p*dele.

Jakou politickou korektností? Jenom jsem narážel na to, že si mu tady udělal diagnozu, že žádnej psychickej problém nemá. Přijde ti zdravej? Přijde ti jako normální, že je naprosto neschopnej se postavit problému co má a byť i jedinou věc poslat zpět? Nebo komukoli to vrátit u dveří když si pro to po domluvě přijede. A pak mu ještě napsat něco ve stylu, kdy si pro to teda přijede znova? Nic u něj nemám, je mi po tom hovno, jenom mi to co si napsal přišlo absurdní.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Pokud nemáš papír (rozhodnutí soudu), že máš omezenou právní způsobilost, tak jsi pro každého zcela svéprávnej a duševně zdravej smile

(upravil Dohnalik 10. 1. 2019 15:26)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Odkdy? Pravně se to vztahuje jenom na těžký psychický poruchy neumožnující svépravnost (demence aj.). Na to, že máš těžký deprese, brutální problém s prokrastinací a podivnou odnož sociální fobie nedostaneš rozhodnutí soudu, ale maximálně nefungující předražený antidepresiva. A to není důvod omezení právní způsobilosti, nicméně jsou to plně legitimní duševní poruchy.
Jak jsem psal výše, sinclaira nic neomlouvá, pokud vím, tak je plně právně způsobilej. Jenom si nejsem jistej tím, že je duševně v pořádku.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

A ty mu tady diagnózy, byť "nepřímo", neděláš? Ty máš psychiatrickou kvalifikaci? Jak víš, že má těžké deprese a s tím související problémy?

A když už mě tady neustále cituješ, tak nevytrhávej věty z kontextu a cituj vše. Já jsem (v reakci na Oťase) napsal, že na základě jeho neutuchajících aktivit v různých diskuzích na netu se domnívám, že žádnou vážnou duševní nemoc, jako měl např. M. Kopecký, nemá. A na tom trvám.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Psychologická kvalifikace je nic nevypovídající, psychyatrickou kvalifikaci nemám, ale vzhledem k tomu, že jsem se nekolik let hrabal z deprese a mám příbuzný, co nemalý problémy mají/měli taky, tak si troufám říct, že o té problematice vím o dost víc. Nikde jsem nenapsal, že malaník problémy má, pouze jsem vyzval každého k vlastnímu úsudku, jestli je jeho chování duševně v pořádku.

Trvej si na čem chceš, maniakální deprese kterou trpěl M. Kopecký je sice vážnější jako obyčejná deprese, ale tvrdit že deprese není vážnou dušení poruchou je kravina. Opět netvrdím, že jí sinclair trpí...vím hovno čím trpí, jenom mi nepřijde duševně v pořádku, to je všechno. Dál to komentovat nebudu, je mi po tom hovno a mám lepší věci na práci.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Opět překrucuješ, co jsem napsal. To už je snad nějaký tvůj zvyk. Nikde jsem netvrdil, že těžké deprese nejsou vážnou duš. poruchou, takže mi tady laskavě nic nepodsouvej.

Doporučoval bych ti také, abys přestal předjímat, kdo o čem kolik ví. Zvláště, když daného člověka vůbec neznáš. Já, vzhledem ke svým téměř celoživotním zdrav. problémům, které jsem už tady před lety zmiňoval a které mají do značné míry psychogenní podklad, jsem s psychiatrickým oborem obeznámen docela dost. Měl jsem možnost se při tom setkat s lidmi, kteří měli těžké formy endogenní deprese, schizofrenie apod. Vím, jak se tito lidé chovají a jaké léčebné postupy se v těchto případech používají. Pokud má Malaník deprese, proč to neřekne? On nám tady ovšem svého času sděloval zcela jiné diagnózy, jak všichní ví.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Já vás nechápu. Tady se handrkujete, řešíte nesmysly a okolo toho hlavního chodíte jak kolem horké kaše. Tak já to řeknu za vás: Malaník je zloděj a všichni jste na něj krátcí. Bohužel. A je zbytečné se schovávat za nějaké poruchy a nemoci.

Příspěvky [361 až 380 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 17 18 19 20 21 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£