21

Re: Použití SW

Krasny subik pod lavici je tuhleten. Kdybys ho umel zkopirovat, tak jsi kral.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

22

Re: Použití SW

Je to stále jen a pouze bassreflex... čili by neměl být problém něco v tomto stylu postavit. Úsporný rozměr má pouze na výšku... půdorysně 84x66 cm zas takový prostorový zázrak není. 2x12" do nějakých 36cm výšky nacpeš taky, když se budeš snažit, a nebudeš muset mít nutně tak širokou a hlubokou bednu. (https://www.jobst-audioshop.de/diyspeak … it-for-diy) něco takového bych tam viděl spíš, když už by se tedy skutečně řešil sub pod lavici. I s lacinými 12" od Thomanna (https://www.thomann.de/cz/the_box_speak … 80_8_w.htm) to hraje tak, že jsem celkem zíral, co teprv kdyby se tam dalo něco opravdového (12p1000Nd, 12LW1400,...)

23

Re: Použití SW

Okopirovat jde všecko, když je výkres:-) nebo to koupit, okopčit a do 14dnu vratit:-)

Pod těma lavicema je směrem ke zdi, pro hloubku cca 60cm, to zas není ůplně málo.

24

Re: Použití SW

Bez totožného osazení stejně bude potřeba více či méně upravit ladění použitému reproduktoru na míru... pouhé okopírování tedy stejně nestačí. Pak už lze opět upravit i rozměry tak, aby pod lavici pasoval lépe. 15" sub jde samozřejmě udělat užší, než 66cm zde, pokud to dovolí ostatní rozměry. Stále ale platí, že za prvé sedět na lavici, pod kterou bude takto výkonný sub nebude zrovna pohodlné a za druhé jsem stále přesvědčen, že tento prostor lze uhrát s 15" satelity i bez subu.

25 ...editoval djmayo (13. 12. 2018 19:59)

Re: Použití SW

Ja by som umiestnil sub na jednu stranu do rohu na stene a T 152 dal hneď vedľa bližšie k TV, oba v rovnakej výške, odkopíroval by som presne rozmery okrem skosenia pre odposluchovu polohu, BR dať väčšiu plochu ak sa nemýlim mali by mať cca 100L čo pre slušný 15" bude dosť aj na sub, aj na oko by to vyzeralo dobre. Prípadne by sa do toho rozmeru dali napchať aj dva 12" to by mohlo na SPL vytlačiť ešte viac ak sa použije top level repro ako jeden 15".