Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 18 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 16 17 18 19 20 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [341 až 360 z 679]

(upravil Lukáš33 27. 11. 2018 6:56)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Daggereall napsal:
Otas napsal:

.
Dema Prodanců nám ale v poslední době skutečně ukázaly (přímým přepínáním na stejné kvalitní bedně), že zvukový rozdíl mezi třídami AB, H a D moderních špičkových zesilovačů (zde Powersoft) je minimální, až nepostřehnutelný.
.

Naopak. Na tom demu sem byl taky. Rozdíl to byl neskutečnej. Sice ten analogovej zesák byl jeden z šuntů, ale zvukově se s tím Powersoft nemohl srovnávat. Powersoft byl bez prostoru, hrálo to trochu středy, nějaký basy, ale zbytek prostě nebyl. Třída H podala i slušně výšky, lepši jak analog a i nějaký prostor. Na to, kolik ten Powersoft stojí to bylo zklamání.

Mám úplně stejný názor jako dagge.

(upravil Otas 27. 11. 2018 16:48)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

OT, omlouvám se. Uvidíme - uslyšíme příště. Neslyšel jsem to tak.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

hifijak napsal:

Na EB je Malaník vysoce hájená osoba, něco tam psát je ztráta času.

Už asi ne,hájení skončilo

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

LOL, že by im konečne svitlo? big_smile

(upravil Lukáš33 14. 12. 2018 12:05)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Se jen přesunuje jak nákaza.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Inzerát na bazoši:
https://elektro.bazos.cz/inzerat/983104 … -POZOR.php

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Odkaz na Bazoši se neotvírá. Co to bylo? Že by rozprodával nevrácené věci. Ani bych se nedivil.

(upravil hifijak 19. 12. 2018 22:16)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p … p;start=15

Příspěvek od EKKAR.

Už umřel??? Abych tam třeba někdy nejel zbytečně!

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Vždyť je to přes rok starý, pevně věřím že se už i EKKAR vzpamatoval a prozřel.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Obávám se, že neprozřel.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Čekat na zaplacené zboží 70dní  to je síla.Kdyby neurgoval,čeká dodnes.Nebo se nedočká nikdy.

(upravil Otas 21. 12. 2018 10:03)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Když jsem letos pobýval v lázních Luhačovice, poptával jsem se po Leošovi. Bylo mi řečeno cosi o jeho špatném duševním stavu, resp. duševní chorobě. To by k některým jeho jednáním docela pasovalo.
Samozřejmě nezapomínejme, že duševně nemocný člověk za svou chorobu nikterak nemůže a výčitky mu nepomohou ani nic nenapraví. Jen prostě s tím musí člověk počítat při nějakých případných obchodních jednáních.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nejen při obchodních. Je-li lékařsky potvrzena duševní choroba, je dobré s touto skutečností počítat i při případném uvažování o právním vymáhání zaslaných věcí sad

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

"duševní choroby" jsou poslední dobou vcelku v módě wink

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

No, ale Siclair je prukopnik.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

(upravil hifijak 21. 12. 2018 23:24)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ty poslední reakce jsou sice hezké, ale nás obrané neuspokojí. Pokud je na tom tak špatněa je tedy jasné, že už nic neopraví, tak mán snad rodinu, nebo někoho kdo by pomohl věci dohledat a vrátit majitelům. Všechny zaslané věci měly jistě průvodní dopisy s telefonním číslem a adresou. Aby nebyl zatížen poplatky na poště, bylo by jistě možné to odeslat na účet adresáta.
Chce to jenom chtít a ne zatloukat a nechat se tahat po komisích a policii. Já osobně už jsem se s aparátem rozloučil a jeho mě rozhodně líto není. S tak neseriozním jednáním jsem se už dlouho nesetkal. Vše ostatní jsou jen výmluvy a kecy.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Vrátit aparát zpět je těžké. Vyžaduje to zaplatit poštovné, což bude hlavní problém.

(upravil Tomanes 22. 12. 2018 19:41)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

hifijak napsal:

Odkaz na Bazoši se neotvírá. Co to bylo? Že by rozprodával nevrácené věci. Ani bych se nedivil.

Byl to inzerát od poškozeného co upozorňoval na Malaníka aby si na něj lidi dali pozor.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tak já s Leošem problém nemám. Když jsem potřeboval kondíky do zesilovače, poslal jsem mu peníze na účet předem a do 2 dnů byly u mě.

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Už zase dělá dobroděje na bastlírně

Příspěvky [341 až 360 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 16 17 18 19 20 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£