Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » HH Electronics

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: HH Electronics

Zdravím dostal se mi do rukou jeden kousek PA - HH Electronics SR1200. Jakej na něj máte názor ? Nebo obecně na firmu jako celkovou ? Jediná věc prozatím co mě na něm s.r. je fakt hlučný chod ventilátoru. Zní to jako turbína a při nižší hlasitosti to hodně ruší.

(upravil ondra.klofat 17. 10. 2018 12:56)

Re: HH Electronics

Kamarád si ho nedávno pořídil ke kytarovému aparátu za Fractal AxeFX. K 1960 Marshallu (2x8 ohm stereo) výkonově dostatečné, na druhou stranu oproti QSA 600, který tam měl předtím nijak výrazný rozdíl. Má to pár týdnů, zatím převážně ve zkušebně, takže na nějaké soudy o spolehlivosti je zatím brzo. K PA jsem to neslyšel, ale je to jednoduchý relativně levný PA zesilovač, jakých budou spousty. Neměl by být extra důvod aby to nějak nefungovalo (pokud se od toho nebude chtít něco co to nemůže splnit). Je to toroid, což může být v lecčem plus, pokud to plánuješ častěji nosti, tak se těch 10kg pronese. To že to hučí je běžný... všechny zesilovače této kategorie budou hučet. Není to určené na doma/ do studia... to pak chce koukat po něčem s pasivním chlazením, nebo to strčit někam, kde hučení nevadí.

(upravil raptor150 18. 10. 2018 7:28)

Re: HH Electronics

Co se týče zvuku, nemám si nač stěžovat - opravdu velká paráda. S mírným nastavením EQ na 62 a 125 Hz krásně vyniknou bas kytary stylu jako rock, metal apod. Výšky 8 kHz a 16 kHz jsou potlačeny taky o něco mírně výš a hraje dokonale čistě. Dokonce i při vyšších hlasitostech díky přepínače Lift se nekonají žádné zemní smyčky. Uvidíme jaká bude jeho životnost smile Akorát nechápu že se všude udává jako 2x400W do 8Ω, 2x600W do 4Ω a Bridge 1200W do 8Ω. Jeho reálné parametry jsou 2x200W do 8Ω, 2x300W do 4Ω a Bridge 600W do 8Ω.

Re: HH Electronics

Tak ty korekce na EQ budou dány spíš charakteristikou bedny a poslechovým prostorem, než vlivem zesilovače. K těm výkonům, je divné že na stránce výrobku na oficiálním webu uvádí dvojnásobný výkon než je uveden v manuálu. Výrobce taky ani neuvádí při jakém THD, jestli je to výkon pro 20Hz-20kHz nebo 1kHz, atd., takže těžko říct jaká realita skutečně bude. Ty údaje v manuálu jsou opravdu až podezřele stručné...

Re: HH Electronics

No tak už hlásím první problém. Teď doma mám chladněji a ventilátory při zapnutí strašně chrastí, nevím jestli za to může dynamika materiálu (roztažnost a stažnost) vlivem teploty, nebo osa ventilátoru je ... nebo ložiska. cca 1 minutu to neskutečně hučí a jak by to zadíralo a poté zase nejdou slyšet. Budu muset asi vyměnit za jiný kus ventilátoru a možná i méně hlučnějšího.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » HH Electronics

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£