Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Výběr SW reproduktoru do kufru

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

Re: Výběr SW reproduktoru do kufru

Taky bych to  viděl na tu průzvučnou tkaninu. Ale můj pohled je zkreslenej, já do auta nahážu cokoliv,od děcek po pytle s cementem nebo bramborama smile Ale proč řešit třeba špónu v kmitacím systému, když se tomu dá poměrně jednoduše zabránit.

Re: Výběr SW reproduktoru do kufru

hele a proč jsi to třeba nepořešil něčim takovým: https://www.2din.cz/aktivni-subwoofery/ … asspro-sl/ měl bys to fajnově pod sedačkou a neřešil tu opěrku a pod zadkem by to hezky dunělo, když říkáš že ty repro v zádu do objedmu tak stačilo dodat jen málo smile

(upravil Jory 8. 10. 2018 16:27)

Re: Výběr SW reproduktoru do kufru

alfonz.me: hele sice jsem to neslyšel, ale moc bych tomu nevěřil (pokud by se mi to vůbec vlezlo pod sedačku). Respektive si myslím, že klasický reproduktor ve velkém objemu zahraje lépe, a hlavně při daném umístění i rovnoměrněji v celém autě. Navíc se mi ten viditelný reproduktor líbí (chápu, nemusí se to takhle líbit všem, ale do coupe se to podle mě hodí) a opěrka mi nechybí, protože vzadu vozím lidi opravdu výjimečně smile

Re: Výběr SW reproduktoru do kufru

Mě vždycky lákaly dva suby pod předníma sedačkama, ale tvé řešení bude určo efektivnější co se týče přednesu na basech.
Docela mě zajímá jak to hraje, nedal by se domluvit poslech?

Web

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Autohifi » Výběr SW reproduktoru do kufru

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£