Re: stillabs.com

Jo, za neodpověď na toto se omlouvám, je to překlep, jsou tam OPA2604. Oba buffery jsou osazeny stejně. Princip je v tom, že původně byl 1 stereo buffer, který posiloval signál až za útlumákem, který byl na impedanci 10k. Přidáním druhého stereo bufferu se to dalo rozdělit na dual mono, kde každý kanál má vlastní buffer se zdrojem a polovinu bufferu před a půl za útlumákem, tudíž celková vstupní imp. může být 100k a útlumák na 2k, což vede a/ ke snížení zkreslení předcházejícího stupně a za b/ snížení indukovaných rušení do útlumáků.

Re: stillabs.com

Už je mi to jasné, děkuji za vysvětlení.

Re: stillabs.com

Frank: myslel jsem zkušenosti s focením a zrcadlovkou wink

Web

Re: stillabs.com

Fotím už 22 let lol

Re: stillabs.com

mechanik napsal:

Dokonalosť je v detailoch... a to mnoho ludí nenapadne keď na svoje panely dávajú gravírovať nápisy velkým paličkovým písmom... Tiež teraz je jasne vidieť také hnusné je to tlačítko antivandal, keď sa to porovná s týmto...

Páči sa mi že všade sú len znaky a žiadne písmo, zaujímavé. Tipujem asi laser, sietotlač to asi nie je, vyzerá super.

To je tak dobrá fotka? Ja tipujem render smile

A kdo vás taky nutí ty antivandal talčítka tam dávat? V životě jsem to nepoužil jinam, než do ovládacích krabiček v dílně na dálkové spouštění kompresoru a otevírání dveří.

Re: stillabs.com

Super!

Web

Re: stillabs.com

Tak teda Franku, tohle ti musím pochválit, mooc pěkný ! A jestli to i za tu cenu hraje, tak teda gratuluju k výsledku !

Web

Re: stillabs.com

Ahoj, díky. Zkusíme poslech a uvidíme smile