Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » radio s analogovým vystupem do can bus? soustavy ??

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: radio s analogovým vystupem do can bus? soustavy ??

Ahoj všem, prosím o radu - mám autobus a v něm originalní sestavu Blaupunkt. Rádio je CCX 01 Professional a je zapojeno do mixáku CCU 01 CD Professional a pak to jde z mixáku do zesilovače .....
Z rádia je výstup jen třemi dráty popsáno jako TAPE AF OUT R ,  TAPE AF OUT L , TAPE GND ..... já potřebuju originální rádio vyměnit za jiné ktelé má klasiku L+ , L- , R+, R- ..... mixák ani zesilovač nemá analogový vstup .... Nebyl jsem schopen nikde vygooglit  jestli je ten výstup z origo rádia analogový , či je to can bus ..... Máte s tím někdo zkušenost ? Mám zkusit na novém rádiu výstupní minusy spojit a plusy každý zvlášť a pustit to do stávajícího "vstupu" mixáku ? Abych si to nějak neodpálil .... Díky předem za každý tip. Ondra

Re: radio s analogovým vystupem do can bus? soustavy ??

Osobne si myslim ze CAN Bus s vystupom z autoradia nema nic spolocne.

Re: radio s analogovým vystupem do can bus? soustavy ??

OK, nemusí to být can bus , ale je možné že by to bylo něco jiného ? 6e by rádio do mixáku posílalo ne analogově ale v nějakém řekněme digitálním protokolu ?

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » radio s analogovým vystupem do can bus? soustavy ??

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£