1

Téma: iphone_5s_display

Prosím,   nemáte někdo náhodou zkušenost s nějakým konkrétním dodavatelem ''displayů'' pro iphone 5s  ?  Jsou toho spousty,
chtěl bych se vyvarovat úplné sr...    co by tak /od koho/ bylo použitelné pro výměnu svépomocí  ?  ...odstraňovat střepy a zalévat to UV lepidlem na to nemám...   Díky moc.

2

Re: iphone_5s_display

Tak se to taky nedělá- mění se komplet displej s digitizerem, takže žádný střepy, ani UV lepidlo. Nevím, jak konkrétně u s5, ale často to koupíš i s rámečkem, takže jen přepojíš plochej kabel a nalisuješ, nebo přilepíš speciální oboustrankou. Ty koupíš za pár šupů zde:
http://pajtech.cz/lepidla-psky-rozpoutd … 6_280.html
A mají i spešl nářadí na opravy a rozpáčení mobilů. Jsou spolehliví, nakupuju tam dlouho.

Web

3

Re: iphone_5s_display

Dík za reakci... to, že se mění celý ''displayový komplet'' je mi jasný, tak to taky chci provést. U ''patlejchů'' však především nabízejí potřeby pro to nahřívání, odstřepování, rozpouštění UV lepidla, matlání UV lepidla, osvicování UV lepidla atp.
Mě jen zajímá, který z těch hotových kompletních fakedisplayů /kterých je v nabídkách spousta, za nejrůznější ceny/ a případně kde jej pořídit  aby byl o.k. - pokud by měl někdo zkušenost. Originál asi není na trhu nebo není zaplatitelný vzhledem k povaze starého i když plně funkčního strojku. Dík.

4

Re: iphone_5s_display

U dcérinho 4s som digitizér kúpil na Ali do 10€, oprava v servise 5€ a potom som sa vyhrážal dcére, že jej to stiahnem z vreckového smile

5 ...editoval gom556 (23. 7. 2018 20:13)

Re: iphone_5s_display

Hm...ale přece dík. Něco objednám když to bude slabota tak to vyhodim celý, to sklo je roztřísknutý zdatně inu za blbost se platí... .

...tak po 3 týdnech hotovo, koupený ''nějaký'' display za 500,- včetně pošty, za 3 hodiny sám vyměnil smile a ukazuje to co to má, telefonuje to, reaguje na dotyk i pohyb prstu o.k., takže asi těch displayů funguje většina normálně.