3D tiskárna Průša i3 MK3 - rychlý průzkum zájmu (Stránka 1) - Bazar / inzerce - Audioweb.cz

Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Bazar / inzerce » 3D tiskárna Průša i3 MK3 - rychlý průzkum zájmu

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [13]

1 ...editoval Crashpc (28. 5. 2018 19:06)

Téma: 3D tiskárna Průša i3 MK3 - rychlý průzkum zájmu

Ahoj.
Naskytla se mi možnost získat kity 3D tiskáren Průša i3 MK3. Předběžná cena cca 11000Kč, možná bych to byl ochoten za 1000Kč složit a vyzkoušet.  Záruka na vyzkoušení a na funkčnost (podpora z mé strany) Bez papíru - tedy na kupní smlouvu...
Měl by někdo zájem?

2 ...editoval DJ_Rix (29. 5. 2018 18:32)

Re: 3D tiskárna Průša i3 MK3 - rychlý průzkum zájmu

To je tato ?
https://shop.prusa3d.com/cs/3d-tiskarny … -mk3.html#

Originál díly ?

3 ...editoval danhard (29. 5. 2018 18:44)

Tak za 1k by mě to zajímalo, celkem smile
Synovec má 3, od 3k do 8k, ta už je dost nóbl.

Mám tu profi CNC gravírku Gravograph, už mi tu 20 let leží (byla to zástava na 100k dluh), za 40k je k mání, původní cena 200k smile Umí to cca A3.

Při rychlém jednání sleva na polovic možná smile

4

DJ_Rix: To je ono. Originál.
Když to klapne, pojedu tam přímo k Průšovi.
Jsou to zabalené kity/stavebnice, nikdy nepoužité. Asi je ale budu rozbalovat pro kontrolní fotky, a pro kontrolu, zda jsou všechny díly OK.
Ještě nemám rozhodnuto, zda bude existovat něco mezi prodejem krabice "as is" po kontrole, a sestavenou tiskárnou. Totiž po dnešním skládání jednoho kusu kolegou jsem byl svědkem, že ani Průša to nemá sestavitelné bez zádrhelů... Sestava je tak trošku DODO, a je potřeba tam pár věcí občas upravit, aby to fungovalo správně. Například množství cínu na kontaktu k podehřevu bylo tak velké, že nešlo nasadit krytku nad tento kontakt, a tak podobně.

danhard: To s těmi káčky a synovcem jsem nedokázal pochopit.
No, já myslím, že kdybyses posnažil, tak gravírku správnejm lidem prodáš snadno. Nicméně by sis mohl založit téma, ať to tu nespamíme...

5

Prozatím to z nějakého (mne) neznámého důvodu nejde. Čekám, co bude dál. Chtěl bych jich víc...

6

Zdravím,

určitě bych měl zájem jestli jde 2x černá tiskárna a mohu si u Vás objednat i tvrzenou trysku ? Průša je drahej jako prase .... a Vaše cena je super smile)

7

Ahoj.
Zatím jak jsem psal, to stojí, a je to v jednání. Barvy si moc vybírat nemůžu, a příslušenství taky nebude. Nejsem žádný distributor, který by se tím chtěl, nebo snad mohl zabývat. Jen jsem chtěl 3D tiskárnu, a když jsem zaslechl, že jich je víc, tak jsem se přihlásil, že víc chci. Dál, čekám co bude...

8

hmmm.... Takže to moc oficiální asi není co? záruka je jen na díly a eště přímo přes tebe či to máš nějak z druhé ruky? Není blbost si brát Průšu bez záruky? a podpory? sad i když je za polovinu ?

9 ...editoval Crashpc (8. 6. 2018 15:37)

Já nevím jestli je to jen nezkušenost, nebo jsi tak hloupý, ale tohle se prostě nedělá.
Ten menší problém je, že tu haníš mojí nabídku, aniž by odporovala pravidlům fora nebo slušným mravům. Já jsem po téhle možnosti I sám pro sebe hrábl hned. O výhodnosti není pochyb, pokud jsi bastlíř a chceš dělat 3D tisk.

To horší je, že mě tu osočuješ z "nepravosti", a nepřímo vpodstatě z krácení daní, jak by si to každý dospělý mohl vyložit.
Kupní smlouva mezi dvěma soukromými osobami, a následné akce s tím spojené jsou čistě oficiální záležitost. Nevím kde jsi přišel k tomu, že nikoli.
Kdyby ty tiskárny byly I papírově tip top, tak je má průša na webshopu. Kit za cca 20 litrů, sestavenou za 27k. Můžeš si jí tam hned jít koupit.

Kdybych to měl na kšeft, tak to protáhnu přes svou firmu. Přidal bych si marži, náklady na risk a držení záruky, a taky DPH.
Kit by u mě tedy stál cca 18000Kč, a sestavený model 21000Kč. Jenže já to nechci dělat na kšeft, a nemám trvalý zdroj.
Asi by si to u mě ani nikdo za tu cenu nekoupil, což jak opakuji, nebyl můj cíl.
Dostal jsem nabídku, ale potřebuju mít větší kupní sílu, protože nějaký Crash, co chce dvě tiskárny, nikoho nezajímá. Jezděj tam borci s dodávkama, a berou mnoho desítek kusů, často I vraků, stylem “no questions asked”. A já chci nové kity MK3.

Ale je jasné, že za zásluhy musí být člověk vždy potrestán.

Kdybys to tu Antonio mohl smáznout, moc bych Ti poděkoval…

10

Ach jaj .... zcela nepochopen vše píšu z otázníkama čili se ptám nic nenaznačuju nic z toho cos psal jsem nemyslel .... prostě mě zajímalo jak to je to cos napsal je zajímavá zmínka a absolutně netuším k čemu big_smile
2) silně pochybuju že Průša odprodává tiskárny po XY kusech jak píšeš to by se to prodávalo za tvojí cenu mnohem mnohem více ....
a nebo by Průša měl jiné ceny sám ....
3) když to rušíš čili z toho nic nebude a neb já mám stále zájem kontakt na někoho jiného máš? ... klidně i SZ či na mail.

11 ...editoval Crashpc (13. 6. 2018 17:12)

V otázce je předpoklad, že to není oficiální. To není normální otázka, a rozhodně něco naznačuje.
Chtěl jsem známým lidem nabídnout něco zajímavého, a první co se mi dostane je, že do toho někdo jebe.
2) Pochybovat můžeš jak chceš. Napsal jsem co vím, a vysoce pravděpodobný fakt. Problém je, že to není pravidelné, a těžko se k tomu dostává, viz malé ryby, zásluhy atd.
3) ruším to tady na AW. Pokud z toho něco bude, dostanou to lidi přes přímou komunikaci, a tací, kteří mají trošku jiný přístup.

12 ...editoval divnypocit (15. 6. 2018 17:53)

Až tam pojedu tak se z legrace  zeptám proč od nich bereme draho když to nabízí vlastně za polovic big_smile

13

Tak jinak vezmu si jich klidně 10 možno ihned, 2 jsem chtěl jako test ... s předáním klidně hned u Průši ať nemůžu remcat na nereálnost nabídky?

Příspěvky [13]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Bazar / inzerce » 3D tiskárna Průša i3 MK3 - rychlý průzkum zájmu

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£