Re: Monacor SONIC 12MK2 2x350 rms

už jsi dostal návody, buď štěrbina nebo ta tvoje trubka, s obloukama (ne kolínkama) a nějak to naohýbat. V nějaké testovací bedně jsem zkoušel i kopoflex, je to podmínečně ohebný, a taky to celkem fungovalo, vevnitř je to skoro hladký a černý, takže proč ne. Já mám sub s LAB12 a se štěrbinou 100cm2 (50x2cm) ale ve 120l bedně, takže štěrbina vyšla jenom po spodní straně. Není problém udělat tu štěrbinu po spodní a zadní stěně, a klidně pokračovat i na horní straně. akorát rohy by měla být zaoblený (spoň sražený na 45°) stejně jako konec v bedně. Já doprostřed štěrbiny ještě vkládám laťku jako výztuhu a díky tomu vznikla hodně pevná spodní stěna bedny. Pozor na to, aby ten objem BR nechyběl v objemu bedny. Prostě malovat a dvakrát měřit (počítat) a pak teprve řezat.

Re: Monacor SONIC 12MK2 2x350 rms

Zapchaj ten basreflex, natlac do objemu skrine co najviac tlmiaceho materialu, nech sa to tvari ako pretlmena uzavrenka. Objem cca 40litrov je +/- ok.  A rezat na vrchu okolo 90Hz. Bude to hrat basy a nebude to bucat, ci fucat. Nema vyznam tyrat ten reprak ladenim na frekvencie, kde vacsina nahravok ani nema a v aute za jazdy ich nikto nikdy pocut nebude. Overene v praxi na rovnakom repre....