Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » Želva (domácí kino 5.0 Beyma, Seas)

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

(upravil Jurawood 22. 7. 2011 12:38)

Re: Želva (domácí kino 5.0 Beyma, Seas)

Želva: ok dík. A máš to pěkný.
Hele a to osový měření - konkrétně H0 a V0 tam se už mlátí fáze? Škoda toho 5dB propadu, bylo to na úkor ostatních směrovek?

Re: Želva (domácí kino 5.0 Beyma, Seas)

http://s4.postimg.cc/e51q7gto9/1437_beymaseasfazehoriz.jpg

takhle vypadá fáze. Jak je vidět, opravdu to na ose není papírově dokonalé, od osy dál se to lepší. Zvukově je to však fakt velmi dobré a nic bych na tom neměnil. Hraji na ně jako stereo stále, domácí kino jsem zrušil, však na poslech hudby je mám stále. Pořád hodnotím velmi dobře - je to velmi dobrá kombinace měničů. Tím snad odpovídám i na druhý dotaz, kterému příliš nerozumím. Snad, zda není zvukově ten propad na závadu? Podle subjektivního hodnocení zvuku bych na tom opravdu nic neměnil. Nedokáži se představit, že by se z toho dalo vymáčknout víc.

(upravil status 7. 6. 2018 22:19)

Re: Želva (domácí kino 5.0 Beyma, Seas)

Musím potvrdit na vlastní kůži, že se projekt vcelku podařil. S dovolením jsem repro obšlehnul až na bassreflex, který mám vpředu (br-45tr). Musím jenom konstatovat cca po roce hraní, že bych rád trošku zatlumil výškový reproduktor. Hudbu jsem poslouchal na direct, ale jak plynul čas skončil jsem equalizací seasu o -3db(2.000-20.000hz). Rád bych tedy poupravil výhybku. Prosím o pomoc, nerad bych udělal víc škody jak užitku, díky

Re: Želva (domácí kino 5.0 Beyma, Seas)

Některé bedny mají na terminálu možnost upravit citlivost (např. DYNAVOICE CHALLENGER), zajímalo by mě jak je to řešený. Díky za radu (viz. předchozí příspěvek)

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » Želva (domácí kino 5.0 Beyma, Seas)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£