81

Re: Tipy na úpravy fóra

Ale právě plno blbin se tu napíše, tak tomu dám hned známku. Jako třeba to fungovat nebude, dejme tomu ale šanci. Podobně chat si myslím byl dobrý nápad dát nahoru a ze začátku se to třeba mnohým nezdálo.

82 ...editoval orhore (12. 6. 2017 12:02)

Re: Tipy na úpravy fóra

To bude dobré akorát na to, jak vyjádřit sympatie či antipatie vůči některým uživatelům bez ohledu na kvalitu příspěvku. Takhle to funguje napříč celým internetem.

83

Re: Tipy na úpravy fóra

Hlavně kdo něco opravdu hledá, si relevantnost informace může alespoń nějak posoudit

84

Re: Tipy na úpravy fóra

Nějak se nám tajně vytratilo "Hodnocení". To je dočasný stav, či trvalý? smile

85

Re: Tipy na úpravy fóra

Dostal jsem málo lajků. big_smile

Po té chvilce fungování jsem z toho vyvodil to, že by to asi fungovalo jako hodnocení na fb, dávat pluska ano, ale dělat si nepřátele a dávat minuska raději ne, takže rozporuplné/zavádějící posty by byla tendence nehodnotit, navíc je pozdě, větší smysl by mělo to zavést od začátku fóra, ne teď.

86

Re: Tipy na úpravy fóra

Přidány dva smajly. cool

:usi:
:ded:

87 ...editoval SvoP (14. 4. 2018 8:13)

Re: Tipy na úpravy fóra

V tématu Tesmax 861 ( http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=21347 ) jsou nefunkční odkazy na obrázky uložené na postimg.cc , které mělo nějaké problémy.  Něco k tomu jsem našel na https://www.phpbb.com/community/viewtop … ;t=2467956 a funguje to.

Například když se v původním odkazu https://postimg.cc/image/5ccjezvkn/ , který je nefunkční a přeškrtnutý, nahradí název domény org na doménu cc, tak upravený odkaz https://postimg.cc/image/5ccjezvkn/ fungoval. Funguje i upravený odkaz https://postimg.cc/image/sbx7dbt3v/ .

Stačí přepsat v adresovém řádku prohlížeče poté, co nahlásí chybu (nenalezený server).

Možná se už o tom píše někde jinde a jen jsem špatně hledal.

Web

88

Re: Tipy na úpravy fóra

Díky za info! Jsem si říkal že ten "výpadek" trvá nějak dlouho.

Hotovo.