Téma: Napojovaný LED pásek

Drátuju pro zákazníka ledkové osvětlení, materiál jakési LEXI LED, na špulkách po 5m, a teď koukám na novinku, některé cívky obsahujou pásky napojované po 20-40 cm, prostě přiložené k sobě, někdy s přesahem 1mm délkově i stranově, a kapkou cínu spojené. 4 spoje na metru, poskládané ze zbytků, to vypadá dost blbě. Omlátit prodejci o palici?
Pochybuju, že to někde bude ve specifikaci. Taky je možné, že to prodejce vmíchal do sortimentu po nějaké své zakázce?

Re: Napojovaný LED pásek

Prodáváme McLed a už jsem viděl v jedné délce (5m) pájený spoj. Ale vypadal naprosto strojově přesně a čistě. Většinou to je ale všechno v kuse. Takhle jak to popisuješ jsem to nikdy neviděl.

(upravil sagitarius 26. 1. 2018 22:05)

Re: Napojovaný LED pásek

Jo, taky mám spoustu takových pásků doma, v provozu už asi rok a půl, od kdy mám celý byt v LED, a nemám s nima jediný problém. Já bych to neřešil, vždyť ty pásky samotné většinou nejsou přímo na očích, a na funkci to vliv nemá.

Web

(upravil DJ_Rix 26. 1. 2018 22:10)

Re: Napojovaný LED pásek

A proč si myslíte že jsou ty špulky 5m pásků s 5050 čipama za stopade ? Protože to číňan šušňá z odpadu z výroby big_smile
Pokud je to prodejce v ČR zkusit vyjednat výměnu, pokud Čína tak fuck. Svítit to svítí.