Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Dílna » Dýha - kde koupit?

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 32]

Téma: Dýha - kde koupit?

Zdarec lidi,

firma, kde jsem kupoval dýhu už jaksi vyčerpala svoje možnosti, tak prosím poraďte, kde by se dala sehnat.
Podotýkám, že potřebuju 2 m2 (ne vagon, jak mi nabizeli ve velkoskladech).

Díky.

Re: Dýha - kde koupit?

Já ti taky neporadím. Mám ale podobnou zkušenost, posílal jsem několik mejlů s dotazem na cenu dýhy. Nestál jsem jim ani za odpověď, ať jdu s pár archama doprdele.

Re: Dýha - kde koupit?

Jafholz

Re: Dýha - kde koupit?

Jafholz ano, ale musíš kúpiť celý balík (pri prírodnej dýhe), čo je niekedy 15-30m2, pár plátov nepredajú. Cesta vedie cez dýhu Makasar, vyrába sa(farbí) v rôznych odtieňoch a dodajú aj malé množstvo ma objednávku.

(upravil staraudio 19. 10. 2007 18:11)

Re: Dýha - kde koupit?

Tak s JafHolz mam uplne nejhorsi zkusenosti, v mejlu me v podstate poslali do kopru. Pritom to mam k nim do fabriky 10 kilaku.... sad . Ne a ne a neprodame, jako by ty 2 m nekomu chybeli. Inu lidi strasne zleniveli.

Edit: Tak už se zřejmě něco rýsuje, jestli to dopadne dobře, dám sem pak link.

Zatím díky.

Re: Dýha - kde koupit?

a kde zohnat dyhu , samozrejme v mensom mnozstve na Slovensku? a za rozumnu cenu smile?

(upravil redyuri 21. 10. 2007 16:13)

Re: Dýha - kde koupit?

u stolára:)
a v modelárskom obchode

Web

Re: Dýha - kde koupit?

redyuri: vies o niecom konkretnom?

Re: Dýha - kde koupit?

Jakou sháníš a kolik?

Re: Dýha - kde koupit?

ceresna/treseň) asi tak asi tak 6m stvorcove
cierna(ale to je asi jedno, lebo to sa da namorita nalakovat potom) asi tak 10m stvorcovych

Re: Dýha - kde koupit?

pibi: Ty vis o nekom tady u nas?

Web

Re: Dýha - kde koupit?

V Návsí u Křoka, oficiálně ji sice neprodávají, ale možná by šlo něco domluvit. Momentálně tam mají dub, buk a olši, ceny cca 300 za m2, pláty jsou asi 30x250 cm. Teď jsem mluvil po telefonu s tou paní od nich, šéf tam momentálně není, ale možná s ním budu zítra, tak se ještě zkusím poptat.

(upravil Jofi 23. 10. 2007 6:12)

Re: Dýha - kde koupit?

a co na Slovensku? nevie nikto o niecom alebo o niekom kto by predaval aj v mensich baleniach?

Re: Dýha - kde koupit?

Co řešíš? Vždyť sem to máš 50 km.

(upravil Mike 23. 10. 2007 8:32)

Re: Dýha - kde koupit?

Jofi: Tak tak ze ziliny do cadce, pak prez smrcinovec do mostu, a pak do Jabla. no a navsi je okraj Jablunkova. a mas to.

Pibi: Treba mi odyhovat sloupy. 100x35x30 cm no to bude palka. mozna to ale udelam jinak.

Web

Re: Dýha - kde koupit?

Pibi: No jo, daleko to nemam, takze no problem. ale ja by som potreboval ceresnu odtien, ma aj taku? a potom aj ciernu, ale ta sa na aj moridlom nejakym ciernym tu ceresnu namorit, snad to pojde.

Re: Dýha - kde koupit?

Takže resume:

Dýhu i v malém množství prodají v Chrasti u Chrudimi, ale pouze při osobním odběru, totéž platí o Dýhy Soukup v Brně, nejhorší je osobní odběr, i když v Brně se mi jednoho člověka kdysi podařilo překecat. Já nakonec sehnal dýhu v JafHolz, vyšli mi tam po telefonické dohodě taky vstříc, takže se tímto omlouvám za předchozí (posledně mě odbyli řádně, ale přístup se změnil k lepšímu). Bohužel taky nezasílají, ale mají pobočky na více místech v republice. V JAF maji pouze cele balení, ale nabídli mi mírně poškozený balík (80% v pohodě) 10m2 za 350 Kč ! smile

Takže hodně štěstí !

Re: Dýha - kde koupit?

aka je dobra hrubka dýhy, mam na mysli na spracovanie, na co najlepsie spracovanie, u nas JAF Holz ma hrubky 0,7, 0,9, 1,5, a 2,5 mm. Asi cim tensia, tym lepsia ze?

Re: Dýha - kde koupit?

To záleží na použití.1.5mm a více  se obtížněji ohýbá na oblé hrany a má sklon k praskání(řidší dub a pod.)na rovinné plochy je lepší.Slabší 0.7-0.9mm se lépe ohýbá na hrany,ale na plochách zase více kopíruje nerovnosti podkladu a je také větší nebezpečí probroušení v rozích a u hran.

Re: Dýha - kde koupit?

hmm, ma to byt na bedne, oble hrany nebudu, takze asi ta hrubsia bude lepsia

Příspěvky [1 až 20 z 32]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Dílna » Dýha - kde koupit?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£