41

Re: Převychováme vaše děti

http://img.ct24.cz/multimedia/documents … 308563.pdf

42

Re: Převychováme vaše děti

https://video.aktualne.cz/dvtv/kroupa-b … 1466662500

43 ...editoval Otas (12. 5. 2017 16:11)

Re: Převychováme vaše děti

Jen mezi řečí malá nalejvárna z velkého businesu:
Každá veliká firma má oddělení, které neustále sbírá údaje o top manažerech spolupracujících i konkurujících firem. Před důležitým jednáním dostane vyjednávající top manažer fotografie osob, se kterými bude jednat, s popisem jejich předností a slabostí. Takové oddělení má určitě i Agrofert, pokud chce uspět...
A když se takovéto oddělení zaúkoluje trochu jinak, snadno jsou k dispozici údaje o politicích...

44 ...editoval BFU43 (13. 5. 2017 8:50)

Re: Převychováme vaše děti

Babiš měl již poměrně dlouho před svým nástupem do politiky styky jak s ODS, tak s ČSSD, o KDU-ČSL ani nemluvě. Takže ta parlamentní svoloč moc dobře věděla, co je tento pán zač. Jejich dnešní nářky (a "apely") jsou tudíž zcela pokrytecké a odsouzeníhodné.

Jinak, pokud máte peníze, tak najmout agenturu a nechat si prověřit kohokoliv, např. nějaký podnikatelský subjekt, není v současnosti vůbec žádný problém.

Jsem dalek toho dělat Babišovi advokáta, ale ty útoky na něj v letoš. roce mají, myslím, jednoznačnou motivaci. Klesající preference téměř všech stávajících parlam. stran, kromě ANO, a úporná snaha těchto dinosaurů udržet se u korýtka jsou velmi zřetelné.

45 ...editoval Crashpc (8. 7. 2018 12:02)

Re: Převychováme vaše děti

smile

46 ...editoval Lukáš33 (12. 5. 2017 20:02)

Re: Převychováme vaše děti

Přesně tak.  Za vším největším svinstvem jsou lidi.
Vše je limitované jen tím co si jeden dovolí a druhý nechá líbit.

47

Re: Převychováme vaše děti

Pánové, to zní tak defétisticky...
Každý tvor prochází vývojem, člověk rovněž. Co myslíte, zvítězí v evoluci čestný, spravedlivý, charakterní a nebo ten kdo je prohnanější, mazanější a krutější?

Jen na závěr jde o to, kdo píše dějiny. A dějiny jsou psány vítězi. Proto jsou ty předchozí časy popsány tak milosrdně. Nemějme z toho mindrák, že to teď vypadá o pár fousů hůře.
Lidé jsou posledních mnoho tisíc let stále stejní a část z nich se živí politikou.

Kdyby u Moskvy vyhráli Němci, učili bychom se (třebas coby čeleď na velkostatku někde na Ukrajině), jak zvítězil národ nadlidí vedený abstinentem, nekuřákem a vyznamenaným válečným hrdinou nad pochybnými národy vedenými mafiánskými kamarády, línými degenerovanými šlechtici a vlakovými lupiči...

Jen si připomeňme, co nám už natloukli do hlavy za nesmysly, vždyť Mesalina byla vcelku počestná manželka císaře Claudia. Řím za Nerona byl pravděpodobně zapálen nesnášenlivými křesťany.
Bližší dějiny si raději netroufnu do příkladů uvádět.
Bůh nemůže měnit dějiny. Historik ano.

48

Re: Převychováme vaše děti

Dnes som v Brne videl na vlastne oci ruzovy tank... a to je pani masaker. sad

49

Re: Převychováme vaše děti

Nechápu proč to někdo řeší.. Jsou to moje děcka? Nejsou. Moje jediná starost je další várka piva pro vlastní potěchu. Do toho se snažím konečně hnout s driver-y (naprogramovat) pro USB DAC, něco se naučit, ať tu nejsem za největšího moulu. big_smile

Web

50

Re: Převychováme vaše děti

zbláznil se svět nebo zatím jen Germáni?
Kojící výsadkářka v akci, to je docela nářez. Jak jsem starej, tak mě pořád má co překvapit.

51 ...editoval mechanik (31. 5. 2017 7:35)

Re: Převychováme vaše děti

Myslím že nie len nemecko big_smile "Tehotná podpredsedníčka parlamentu Lucia Nicholsonová zo SaS chce byť matkám príkladom. Keď porodí svoje tretie dieťa, plánuje ho nosiť so sebou do parlamentu."   https://www.postoj.sk/12678/dieta-v-par … -pre-matky   Tušim v parlamente SR zriadili nejaky kútik pre starostlivosť o malé deti... K tomu som článok nenašiel ale v správach to riešili... Teraz je už len otázka času kedy sa začne kojiť na verejnosti big_smile

52

Re: Převychováme vaše děti

Tak kojenie na verejnosti je menší problém, jak tackanie sa po opici, flusanie cigaretľových mrmlov, či oštiavanie plotov/múrov/stien somármi, čo idú na ulicu s plným mechúrom a nejakým tým promile...

53

Re: Převychováme vaše děti

Prostě se lidi snaží vrátit do kmenového kruhu mezi chýše, a furt se jim to nějak nedaří.

54

Re: Převychováme vaše děti

Hana Marvanová taky v Českém parlamentu kojila. Dostala přidělenu místnost blízko zasedacího sálu a nepůsobilo to problémy.

55

Re: Převychováme vaše děti

zdenoeddie-  růžový tank , taky jsem ho viděl , když sem byl na KISS, je to docela nezvyk

56

Re: Převychováme vaše děti

No jo, co naplat, různý menšiny si furt stěžujou, že jsou perzekuovaný, tak pro buzny v armádě udělali růžovoučkej tančíííík.

Web

57

Re: Převychováme vaše děti

Anonymní čmoudi s vylhanou identitou volný pohyb a neomezený nároky všude, ale původní gramotní pracující obyvatelé Evropy se z lustrování poserou.

58 ...editoval Benazi (11. 1. 2018 13:58)

Re: Převychováme vaše děti

málem sem se pozvracel, co za zmrdy tam sedí:

Dominik Feri - to je již hodně silné kafe, silná muslimská komunita si ho zvolila za poslance atímto zatnutím drápků už je tady máme, začínají se zabydlovat a prvé město je na odpis !Dominik Feri je poloviční Etiopan ..., (matka Češka-cikánka a otec Etiopan) stal se radním v muslimském českém městě,tedy v Teplicích, je hlasitým vítačem muslimských čmoudů, považuje se za nejchytřejšího a chtěl by nám diktovat, co smíme a co nesmíme.Má zkušenosti a věk. Je mu již 21 let.
https://s14.postimg.cc/3ltg5s8ap/sta_en_soubor.jpg

59

Re: Převychováme vaše děti

Za interpunkcí se dělá mezera.

60

Re: Převychováme vaše děti

Hazys: ta mezera je na netu jedním z nejmenších prohřešků proti českému jazyku a jeho pravidlům smile Někdy mám pocit, že se už na školách neučí ani vyjmenovaná slova a shoda podmětu s přísudkem (byly, byli atp.) Jo, je doba smartphonů, facebooku, SMS, tweetů a bůhví čeho dalšího, ale mluvit a psát alespoň trochu gramaticky správně naše děti poněkud zapomínají sad

Web