Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Tesla ARN 730

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

(upravil J.L. 19. 12. 2017 22:00)

Téma: Tesla ARN 730

Existuje někde výkres na tento reproduktor?

Re: Tesla ARN 730

http://audioportal.hi-fi.ru/attachment. … 1299271432
ale musíš se tam zaregistrovat, jinak jenom tenhle rozmazanec, co od tam vytáhl robot gůůglu.

(upravil J.L. 20. 12. 2017 15:44)

Re: Tesla ARN 730

Děkuji kamaráde moc.    Nojo Strejda G , je někdy trapnej.

To nejde,! je to elweb?  Tam nic o ARN neni

Re: Tesla ARN 730

audioportal.ru - myslím si, že po registraci tam zafunguje vyhledávání a najde to ten obrázek, co je na něj náhled. Ale jestli je to chybná stopa, tak to se omlouvám, sám se tam registrovat nehodlám. Pokud jde o to, jakou na to udělat díru, tak zkusit na reprománii, jsou tam s tím nějaký projekty.

Re: Tesla ARN 730

http://www.classicaudio.ru/tech/tesla70s.pdf

Re: Tesla ARN 730

245 mm.  Montážní  otvor.         Ale mockrát děkuji Tondovi.  Potřeboval jsem řešit průměr, a výšku magnetu.    Super katalog.

Na repromanii, se nehodlám registrovat.  Diskuzní forum  je  bohužel o lidech, a je tam spousta neadekvátních reakci na dáne téma, které ti pisatele,   někdy rozvedou až do nesmyslu.      Ale můj subjektivní dojem.     Tady je takové teplo domova, mam Audioweb rad.

Re: Tesla ARN 730

na každém fóru jsou diskutéři-provokatéři co sežrali všechny rozumy, vyvrátí Tobě sebelepší příspěvek...proč to dělají nevím, kdysi mě to sralo teď ignoruji, unaví se brzo a dají pokoj

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil mechanik 23. 12. 2017 23:04)

Re: Tesla ARN 730

Tiež mám audioweb najradšej. Na reprománií je to dosť zamenané na steré veci od tesly a to ma nejako neberie. Tiež myslím že tam nechodia odborníci ako BV, danhard a iní, čo by vedeli dobre a odborne pradiť. Tiež som tam nevidel nejake zaujímavé projekty stavby elektroniky ako na iných forach. Do HiFi slovanetu málo zasahuje admin a niektorí tam robia hrozný bordel a uplne nelogické OT. Ako tie obrázky simpsonovcov, holej Marge a rôzne keci k tomu... Je tam zlá nálada a bije sa tam DIY s predraženou komerciou a káblami za tisíce eur. Bolo by dobré dávať rýpalom dočasný BAN aby sa tu udržala veselá atmosféra.

Re: Tesla ARN 730

aj na Hifi room panovala nezdrava atmosféra, urážky mudrcov, osobné invektivy a trolling, výhružky banom za nič a tak... už tam chodím málo
fórum Elektrobastlírna je tiež dobré

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil J.L. 22. 12. 2017 10:48)

Re: Tesla ARN 730

No jo no.Příroda.  Hlavně oni t respondenti, jsi nevidí do huby.  Jednou odsuzuji reproduktory Tesla pak v zapěti je chvály.      Tesla je trochu za zenitem,ale mně se  osvědčila kombinace basáku, Tesla a středy a výšky Seas.  Já vím,.... já vím, proč? proč?.... Proto,.        Ale , doufám že mně 738 V 64 Litru uzavřenky  nebudu už lítat, jak hadr?

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Tesla ARN 730

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£