Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 320 z 320)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Stránky: ««« 1 ... 318 319 320

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [6,381 až 6,387 z 6,387]

6,381

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hazys - nevím zda jsi to celé nějak špatně nepochopil. Uživatel tubamusic ten zesilovač neskládál ze stavebnice. Je to jeho vlastní návrh i výroba. To, že zesilovač má označení DPA444 je vysvětleno v odkazu níže:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … 60b19bcd0e

6,382

Mno jak říkám, o stavebnicích nemám přehled a vzhledem k tomu, jak strýc kazzatel nemá rád, když cizí výtvory mají v názvu DPA, tak se tomuhle popravdě i docela divím, že k tomu svolil. Viz zdejší projekt MIR50, nebo u kterého to tu byl takový humbuk.

6,383 ...editoval Otas (30. 11. 2017 19:22)

Tak jsem si poradil s poslení rok a půl stále se zhoršujícím a v automatu neekvalizovatelným zvlněním bedýnky Kappalite 15LF + DE620, kterou mi kdysi Hubert "ušil na na míru" dle přání. Stále se zhoršující protivný zvuk v citlivém pásmu, výkyv na 1,5kHz (dělícím kmitočtu) nahoru.
Výhybka viz: http://www.prodance.cz/eminence-kappali … b9070.html
Bádal jsem nad vším možným, než mi to docvaklo, kde je problém. Pomohl k tomu objev noticky, že Sabine PowerQ neekvalizuje výkyv nad 6 dB. Tak jsem sáhl do výhybky, změnil kond 3,9 uF na 3,3 uF a hraje to jako víno, místnost si to doladí velice pěkně. Zvýšil jsem i zatlumení výšek na 9 ohmů. Asi se tam něco trefilo (spolu s mým obývákem smile ) a křivka před ekvalizací se srovnala do rozmezí 4 dB od 1 kHz do 16 kHz. Na starý digitální procesor a použité měniče se zvukově nepříliš vhodnou hornou (musela se vejít do rozměru EMI151) to teď zní jako víno.

Je vidět, že repra se rozehrávají a mění parametry, což je zřejmě nutno vzít v úvahu i u té nízko dělené DE620, na kterou jsem slyšel i velmi negativní recenze. Pokud někomu v Megatonu NDM152e vypadne z naladění, věřím, že má pořádný vztek.

Mně teď hraje velmi dobře a mám velkou radost, už se těším za týden na akci smile. Ony totiž i na tyči hrajou skvělé basy, Xmax 9,6 mm je doopravdy znát.

6,384

Ty Otas, kéž by mi taky někdy docvaklo - ale snad mi to hraje taky jako víno.

6,385 ...editoval Hazys (7. 12. 2017 9:29)

Další komplikované projekty, opět to není audio. Zase jsou to netopýří frekvence.  (Ale nebojte, příště sem pošlu něco co má kilowattů jako powersoft, ale zesilovač to není) lol
Nestíhám už ani nic dělat svýho, natož Davidovi crossover :-/

https://i.imgur.com/u4ZTREH.jpg

6,386

Z těch nápisů u konektorů TX, RX a TRX se dá odvodit, co to je. Co to bude na těch 868 MHz přenášet?

6,387

Pravděpodobně dva CANy a obousměrnou hlasovou komunikaci, stlačenou do 4,8kbps Speexem. Jooo... nasoftit to to bude ještě velká sranda.  Už mám napsanejch asi 1100 řádek kódu a ještě sem se nedostal ani k zapnutí té VF části, abych jí vyzkoušel.

Příspěvky [6,381 až 6,387 z 6,387]

Stránky: ««« 1 ... 318 319 320

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£