Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Technics su 8055

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Technics su 8055

zravim dostaly sa mi do ruky take zosilnovace aky mate na to nazor? skusal som gramofon cez ten zosilnovac a hra to mizerne ziadne basy ani vysky a loudness je o nicom.

Re: Technics su 8055

Krásný starý stroj, ale... Nemusí být zvukově v nejlepší formě. Od doby vzniku (1979-80) už uběhnul nějaký čas, takže může být v různém stavu, který jsi ale nezmínil. Zkoušel jsi i jiné zdroje zvuku než gramofon? Pokud je loudness o ničem, tak to může být jen proto, že obvod se spínačem nefunguje jak má. Že to nehraje basy ani výšky? Možná by to chtělo zkontrolovat i ostatní přepínače, potenciometry, ale i elektrolytické kondenzátory. Je toho spousta co se může v takovém starém zesu podělat a nebo někdo mohl podělat. Navíc výstupní zesilovač je integrovaný (STK0050N), což může být problém v případě nutnosti jeho výměny.

http://s8.uploads.ru/t/O1lzM.jpg                http://sh.uploads.ru/t/Uds7m.jpg

Re: Technics su 8055

Dakujem ale aj ten druhy hra tak isto zle na cd alebo radio hra krasne nikto sa v nom nehrabal su ako nove.kamatad povedal ze tie Riaa su na tachnicsoch nie velmi dobre. Je mi to luto vyhodit

Re: Technics su 8055

Také se mi líbí tyhle staré mašinky.
Pokud ten předzesilovač pro gramofon nehraje dobře, tak jednoduše použij externí předzesilovač (Actidamp) a budeš spokojený.

Re: Technics su 8055

No ale na taky actidamp nemam peniaze kamarad ma act 2 ale nehra to bohvie ako  stryko mal riaa s Ecc 83 a hral mu nadherne

(upravil orhore 12. 11. 2017 22:52)

Re: Technics su 8055

Tak to je potom těžké něco radit. Já měl kdysi actidamp mk2, mk4 a oba hrály nejlépe ze všech možností co jsem vyzkoušel. Hodně záleží i na použité přenosce. Pokud se ti ale líbil RIAA předzes s lampama, tak tě polovodičový zřejmě nenadchne nikdy.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Technics su 8055

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£