Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Tesla studiosolo 132

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Tesla studiosolo 132

Dobrý večer pokud je zesilovač mono a má vzadu výstup na 2x konektor  4ohm   pokud tam dám bedny 2x4 ohm jak je psané bude to zesilovač zatěžovat 2ohm zda to dobře chápu protože vevnitř je to propojené akorát výstup zdvojený.


https://www.google.cz/search?q=tesla+st … w9NUIkt5M:

Re: Tesla studiosolo 132

Ano, jestliže jsou výstupy paralelně propojené, pak při dvou 4ohm bednách bude výsledná zátěž 2ohm... jestli to ten zesilovač zvládne (přestože je to tam takto uvedeno) nevím, ale pochybuji. 

Jinak... je dost nešikovné zakládat stále nová vlákna na stejné téma... tohle už je minimálně třetí, týkající se tvého problému.

Re: Tesla studiosolo 132

Tak nevim na netu sem hledal dost dlouho a nic sem nenašel tak mě zajima zda starej zesak zvladne 2ohm.

Re: Tesla studiosolo 132

nemyslel jsem konkrétně tento problém... myslel jsem, že zakládáš už třetí vlákno ohledně tvého zesilovače, všechna vlákna se jmenují podobně a nekonkrétně... kdo se v tom tady pak má vyznat, když se část řeší tady, část tam a poslední kus zas ještě jinde....

s tou nízkou impedancí to samozřejmě můžeš risknout, ale nespoléhal bych na to a s velkou pravděpodobností mu hraní do 2ohmů neudělá dobře.

(upravil Otas 2. 11. 2017 17:39)

Re: Tesla studiosolo 132

Je tam na oko 4*KD503 (á 150W, 30A) - nechce se mi hledat schéma, to by nějakých usmrkaných 200 W/2ohmy mělo zvládnout. Jen mne mrzí ten vývod na svorkovničku. To nemáš samečky tesláckých sluníček smile smile?

Re: Tesla studiosolo 132

Do 2R tyhle zesilovače nechodí. Pere se to s nadproudovou ochranou.

Web

Re: Tesla studiosolo 132

Mám to zatím takto  no ,ještě se mu musím dost věnovat  zatím není dost  času smile

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Tesla studiosolo 132

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£