Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

(upravil Willous 24. 9. 2017 16:31)

Téma: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Ahojte,

nevím jaké máte zkušenosti se stolaři, ale já teda hrozné. Minulý rok jsem čekal na bedny snad 9 měsíců, v lednu 2017 jsem je konečně dostal a byla to pěkně odfláknutá práce - 1mm žádná míra.

Proto se vás ptám - nemáte někdo zkušenosti s nějakým spolehlivým zdrojem? Potřeboval bych i trochu frézování na drážky a zapuštění měničů. Což není nutné, ale bylo by to lepší. Doma dílnu mám, ale času málo.


Díky za pomoc!

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Nejspíš to nebude Brno ale mají levnou dopravu a jejich práce vypadá taky OK http://www.ozvucnice.cz/

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

http://www.demos-trade.cz/
měli by mít cnc mašinu, nařezání  matroše, na sto litrovou bednu,mi v Ostravě  nacenili na 700 kč,padla celá tabule.Frézování pro repro dělají také. poptej tam.

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Ok, díky smile to je docela hezká cena, uvidím jak to dopadne. Jdu jim napsat.

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Benazi: Znám je, ale že dělají CNC mě nenapadlo, nemáš ponětí jaké mají ceny a přesnost ?

Web

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Kdysi jsem bral MDF plus narezani (dost rezu, bylo to na zebra atd) v Killi ve Slapanicich. Nevim jak ted, jestli narezani stale nabizi.

ruzne DIY repro

Web

(upravil Willous 25. 9. 2017 16:52)

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

tak v Démosu nefrézují, cituji:

Dobrý den,

na našem nářezovém centru formátujeme a hraníme puze dílce pravoúhlých tvarů.

Nemáme technologii na frézování drážek a otvorů.

z ozvucnice.cz ještě neodpověděli. smile
do těch šlapanic jsem taky napsal..

co jsem se dnes koukal, tak jsem asi pochopil, že jen tak někdo dřevo nefrézuje. Asi bude nejlepší to koupit nařezaný a pak najít někoho dalšího s frézou hmm

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

tak to je škoda ,v Ostravě ji mají.

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

V Demosu tady za Brnem řežou přesně. Desku na tý CNC formátovce pochroustají za chvilku a dokonale. ALE musíš zaplatit a odebrat celou desku, i když se nespotřebuje. Tak jsem si ten zbytek nechal taky pochroustat, abych to odvezl a bylo.

Web

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Pozor na to, pro většinu stolařskejch NC frézek je potřeba nechat materiál o dost větší než je rozměr čela bedny, aby šl upnout podtlakovými upínkami a nenajela do nich fréza, ten můj stolař to dělá tak, že si udělá přířez na výšku bedny  + něco na doladění z celé šířky (výšky) tabule, pak vyfrézuje díry (i na misku se svorkama v zadu příp. basreflex) a pak to teprve na formátce rozřeže na požadovaný rozměry.  Ale tohle já neřeším, dám mu jenom nákres, repráky a pod. na odzkoušení do děr a dál se nestarám.

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Tak z ozvucnice.cz se ozvali, udělají všechno. 0,5m čtverečního 22MDF (kterou ovšem nemají, takže to bude z něčeho jiného) za necelých 1300,-

Dělají frézování, zaoblení, zkosení a dokonce dělají i kolíkování (ty kolíky kterými se skládají skříně z Ikea. Takže jsem spokojenej.

Díky všem za pomoc smile

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Chlapi nič v zlom, ale chodím tu za posledné roky iba sem tam. Kedysi by sa nemohlo stať, aby sa o rezaní materiálu na reprobedne diskutovalo v tejto sekcii. Na čo je potom napr. sekcia dielňa?
Je mi ľúto Antonia, drží to tu už iba zopár ľudí a tak to aj vyzerá... V 2008 mi spadla sánka, keď som objavil toto fórum, dnes detto, ale z iných dôvodov... Držím palce

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Pokud by někdo chtěl mohu výpomoci frezuju do rozměru 800*600 Ostrava a okolí...

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

paulus33 napsal:

Chlapi nič v zlom, ale chodím tu za posledné roky iba sem tam. Kedysi by sa nemohlo stať, aby sa o rezaní materiálu na reprobedne diskutovalo v tejto sekcii. Na čo je potom napr. sekcia dielňa?
Je mi ľúto Antonia, drží to tu už iba zopár ľudí a tak to aj vyzerá... V 2008 mi spadla sánka, keď som objavil toto fórum, dnes detto, ale z iných dôvodov... Držím palce

Sorry, nevedel sem.. Snad se nic nestalo hmm

Re: Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Ja som na tie ozvucnice.cz pozeral, nesedí mi tam že používajú nalaminovanú MDF a lepia to chemoprénom.

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Kde si nechat v Brně nařezat a vyfrézovat desky na reprobedny?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£