Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 13 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [241 až 260 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

reebe a ty si myslíš, že hifista a technik nemůže být sběratel.To  by si se divil kolik jich je akorát nejsou na foru aktivní, pouze čtenáři.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

A co to má s tím společného ?
40 let starej zesilovač je pro opraváře 40 let starej střep plnej potenciálních studeňáků a součástek se zvýšenou poruchovostí.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Dobrý den, když 40 let starý zesilovač je střep a Ty jsi opravář, jak staré přístroje samozřejmě po záruce bereš do opravy.Dejme tomu mám značkový zesilovač 10 let starý, vezmeš ho do opravy a dáš na opravu záruku.Rozdíl je v našich názorech v tom, že Ty se na to díváš očima opraváře a já očima amatéra, kterému je jedno jestli bude opravovat zesilovač hodinu a nebo týden.Mě vadilo to, že slušný amater se slušně zeptal a požádal o radu na foru, ne Tebe  ale i ostatní a Ty odborník jsi mu poradil, že má starý střep a ať ho vyhodí.

(upravil BFU43 14. 9. 2017 16:33)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Danhard a několik dalších lidí se mu ale snažili pomoct. Stanovit, kde (přesně) se konkrétní problém u přístroje vyskytuje, ovšem na dálku nelze. A vhodnost vyhození tohoto "vintage" kousku konstatoval DJ_Rix, nikoliv Danhard. To jen pro přesnost. smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

danhard napsal:

Jak jsem psal, je zapotřebí ten konkrétní studeňák určit.
To ale nemůžeme udělat my na dálku, ale otestuj si to sám, máš přeci za 150Kč ten servismanuál smile
My máme jen ten zadarmo z netu.
Nejsou tam žádná výstupní relé, ale na přepínání výstupu jakési izostaty.
Na výstupu konce je pojistka 3,5A v držáku.
Na vstupu konce je jack s odpínacím kontaktem.
Atd.

ADUS46 napsal:

Mě vadilo to, že slušný amater se slušně zeptal a požádal o radu na foru, ne Tebe  ale i ostatní a Ty odborník jsi mu poradil, že má starý střep a ať ho vyhodí.

Nic takového jsem nepsal, po upřesnění typu dostal tazatel konkrétní odpověď, co by to mohlo dělat v koncovém zesilovači, osobně bych to tipoval na ten odepínací kontakt v jacku.

(upravil microlan 14. 9. 2017 13:57)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tady už je to taky jak v tanečních, kde forma vítězí nad obsahem

//Škoda že tu není povolena agenda na nepřátele, jako je to na jednom podobném technickém foru. Člověk by si je po čase pěkně vyfiltroval a byl by klid.

///danhard: to se můžeš jen domnívat, prototže pan "slovně korektní" si to nechá pro sebe jako Svoje nouhau aby je v budoucnu zpeněžil jako hounau

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nazvali jste to rovnou starým střepem. Hned jste si dělali prdel z toho že jsem dal za manuál 150kč. Tak jakou jinou reakci by jste čekali?
Mě se tenhle zesilovač líbí daleko víc jak nové stroje a proto jsem ho nechal dát opravit. Nemám potřebu dávat několik desítek tisíc za nějaký zesilovač. A proč 150kč za manuál? Protože to Malaník nechal vytisknout na A3 papíry a vyznačil do nich vše co vyměnil. Ale jestli vám to tak strašně vadí, tak se vám teda velice omlouvám že jsem vůbec něco psal.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

microlan: Asi tak, to už je na posrání.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

"Lidé jsou různé, ponejvíce však blbé a pitomé" - jak praví klasik

Když se mě před pár lety, v době kdy jsem o audio zesilovačích věděl velké kulové, odmlčel můj TW44, tak jsem také obdržel nepříliš lichotivý komentář, ale také radu, kde bych měl začít hledat. Ovšem musel jsem si to najít a opravit sám - jak ponižující, že? smile S odstupem času jsem za to vděčný, protože jsem se při tom také leccos naučil wink

Takže ještě jednou díky, D.

(upravil miril 21. 9. 2017 3:40)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

No, chodím tu poslední dva roky opravdu už jen na pokuk... - se tu nic neděje... Už jsem se tu na toto téma párkrát ozval. No, a jdu se zastat Danharda...
Nějaký KOLIENS2 tu pláče, že mu nikdo nechce prozradit, kdeže se stala chyba, že mu zešilovaček nehraje podle představ a když mu nikdo nechce z chytré knihy poradit, tak kope nožičkama... a dav, který nemá kde plakat přitakává... Že se na ně Danharde nevy.... Vždyť takovou plečku opraví slušný amatér i s Avometem....

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

V nejhorším oslov pana Vránu z firmy Casea.Mě opravil a vytunil starou poctivou Yamahu 1090.Hraje lépe jak nová.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

To je nějaký další malaník? lol

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Do konce roku se chystám na výlet do Luhačovic pro můj Sny TaF 650 ESD co mám na opravě u toho "pána". Chce se někdo přidat? Mám na něj kontakt, ne ten co je uveden na webu.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hazys
Ne.to je profesionál na 100% .

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hazys napsal:

To je nějaký další malaník? lol

Tak to pozor vole, to je solidní člověk a profík! Když nevíš o čem mluvíš, tak se do nikoho neser.

(upravil hifijak 14. 11. 2017 22:55)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tak to smažem, abych tedy někoho nepohoršoval. Co je ten pán zač, už je stejně každému jasné. Já už ten magneťák vlastně ani nechci, protože v kdoví jakém stavu by vůbec přišel. Pořídil jsem jinný, abych mohl dále používat nahrané kazety.
Příště až někdo třeba napíše email, že jsem vůl, tak se ho zeptám, zda to mohu dát dál, aby se náhodou dle českého práva neposr..l. Myslím, že dál se patlat v tomto vláknu, které se týká jeho milosti, pána Sinclaira nemá cenu a bylo by nejlepší ho ukončit. Stejně to nemá žádný význam.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hlavně, že i přes ten zmíněný problém v rodině má čas setrvale přispívat na ebastlirně.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

hifijak napsal:

21.8.17 jsem dostal od Sinclaira email cituji:
všechno to bylo zbytečné. Myslí tím policii, přestupkovou komis, rozhodnutí které bylo pro nás k ničemu, pokutu atd.
"Je to tak, že se mi v rodině přihodila věc, jejíž vyřešení pro mne prostě důležitější, než všechny přístroje světa.
Já Vám ten magnetofon samozřejmě vrátím stejně, jako jsem Vám vrátil perfektně opravený tuner. Mám pro něj shromážděny všechny potřebné díly k tomu, aby vám fungoval nejméně tak dlouho, jako dosud. Nemám opravdu zapotřebí nic podobného, co naznačujete v jiných Vašich mailech .... Moc a upřímně se Vám omlouvám za způsobené potíže.
Leoš Malaník"
Až jsem z toho měl chvílku výčitky. Uběhly téměř 3 měsíce a co mám? NIC !!! Vlastně nejsem ani překvapený, to bych byl pokud by něco dorazilo.

ty, soráč teda ale soukromá korespondence - byť s dlužníkem - sem fakt nepatří, v krajnosti sinklér zažaluje Tebe
a máš double trouble Ty

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil BFU43 13. 11. 2017 17:06)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Já to chápu jako určitý projev zoufalství od lidí, kteří už neví, jak v kauze Malaník dál. Ostatně citace z email. a SMS korespondence se Sinclairem tady nejsou poprvé. Nějaké přehnané moralizování je těm poškozeným lidem vcelku na ho*no.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nějak si pletete soukromou a obchodní korespondeci smile

Příspěvky [241 až 260 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£