Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Sluchátka a spol. » Sedlácké měření sluchátek

  Stránky: ««« 1 2

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [21 až 23 z 23]

21

Re: Sedlácké měření sluchátek

KarelXth>
Je pryč ta pěnová "vložka" a místo ní jsem dal jemnou prodyšnou vatu. Minimální množství. Sliboval jsem si od toho stažení převýšení na frekvenčce kolem 120 Hz. Hraje to s tím v pohodě, tak to tak zůstalo. Co mám HD650 už je moc nepoužívám, ale jsou to velmi pohodlný a zvukově neutrální sluchátka. Mám na nich též nový náušníky a polstrování hlavovýho mostu.

Jsou tu ještě AKG K701, ale ty mě moc nenadchly - málo basů - "tenký" zvuk.
Míval jsem AKG K601, ty byly dost podobný jako K701, možná trochu lepší basy.

22

Re: Sedlácké měření sluchátek

Cloudy mám, ale len k PC a na hranie hier, na hudbu by som povedal že pre bežného nehifistu neaudiofila OK, prvý menovaný si vo zvuku všimnú chybičky.

23 ...editoval KarelXth (28. 9. 2017 16:28)

Re: Sedlácké měření sluchátek

Blackrider: Aha, dík, já myslel, že tenhle mod se dělal až u HD558, ale tak nakonec 555 je přímej předchůdce, takže to dává smysl smile.

To chápu, AKG jsou všechny takový vychcíplý na basech. Ale na některý nahrávky je to dobrý. Nebo pokud hledáš v nahrávce nějakej problém, je to mnohem snazší, když ti to neduní do hlavy. Stejně tak, když jsem hodně utahanej, užiju si muziku radši s míň spodkama. Řada K612/K712 je asi nejbasovější, ale to údajně po přenesení výroby do Číny už neplatí. Měniče jsou nejspíš stejný, ale liší se náušníky a ty bohužel do průběhu na basech zasahujou zdaleka nejvíc. Takže na tom možná něco bude.

Mimochodem, kdybys chtěl dát AKG ještě šanci, zkus jim na EQ nepřidávat na basech, ale spíš ubrat pár dB někde mezi 2.5-6kHz. Přesně ti nepovím, Kx01 řadu nemám.

Staffy: Ano, souhlasím, ale jak jsem psal, tohle jsou o dost jiný sluchátka. Podívej na měření, zelená jsou původní Cloudy, žlutá je po úpravě. Mřížka je 10dB, takže ty rozdíly jenom ve frekvenční charakteristice jsou dost podstatný. O samotnym rozdílu uzavřený/otevřený nemluvě. Jinak netvrdím, že je to nějakej super high-end. Tvrdím, že tahle verze je o dost lepší, než originál. Že signaturou skvěle pasuje mezi Beyerdynamic a AKG. Že se příjemně poslouchají a že jsou (z tý trojice) nejvhodnější pro poslech při vysoký hlasitosti. A nakonec že se o ně nemusíš nějak extrémně obávat, protože jsou to prostě jenom Kingstony, takže když je poleješ kafem, nebo je rozsedneš, tak se to dá snést smile.
http://jpeg.cz/images/2017/09/12/p2eKv.th.pngEDIT: Omlouvám se všem, které to zajímá, za nefunkční odkazy. Mluvil jsem se správcem služby a je to z pochopitelných důvodů. Bude mi nějakou dobu trvat, než to všechno setřídím a znova uploaduju, ale budu to postupně donahrávat, takže za čas by měla být většina zpátky.

EDIT 2: HOTOVO

Příspěvky [21 až 23 z 23]

  Stránky: ««« 1 2

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Sluchátka a spol. » Sedlácké měření sluchátek

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£