Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Projekty PA » Kompaktní monitory/fullrange 10"+1"

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 43 z 43]

Re: Kompaktní monitory/fullrange 10"+1"

Super výsledek, věřím že to i tak hraje. Budeš měřit/nechávat měřit výsledek?

Osobně bych si asi odpustil páskové ucho, které na podobných bednách prostě nemám rád, a mříž bych zapustil maličko víc pod přední hranu a taky by asi stačilo do ní míň šroubů, možná bych zapustil hnízdo... Ale to jsou všechno jen vzhledové detaily, které nehrají... wink Ještě to bude chtít si je rozmazlit nějakými obaly aby to vydrželo hezké smile

Re: Kompaktní monitory/fullrange 10"+1"

Měřený právě že už jsou, ale u sebe mám jenom nastavení DPS, změřené křivky má MArtin Šimůnek (pokud je nesmazal). Zkusím mu napsat. Páskový ucho je samozřejmě děsnej punk, ale je velmi praktický a v zhledem k tomu, že bedny byly plánovaný jako nízkonákladový (co nejmenší cena při co nejvyšší kvalitě), tak jsem ho tak nechal. Ale je hnusný, to nepopírám.

Druhá bedna má plech na míň šroubů, taky jsem si uvědomil, že jich stačí míň. Plech už bych teď taky zapustil víc...teď je to téměř přesně v rovine s překližkou, možná lehounce pod překližkou.

Hnízdo jsem nezapustil schválně - zaprvé bych musel potom zevnitř zesílit překližku, abych měl jistotu, že se nějak nevylomí (bedna je dost těžká) a hlavně - mezi hnízdem a magnetem už takhle mám doslova pár milimetrů a kdybych hnízdo zapustil, už by se to nevešlo...:-)

Jo a drobná nevýhoda - bedna je pěkně těžká...nevážil jsem, ale hmotnost je o něco málo větší než aktivní RCF 310 včetně zesilovače. Na druhou stranu, moje je určitě bytelnější a s mnohem lepším osazením...

Re: Kompaktní monitory/fullrange 10"+1"

Váha je u DIY samozřejmě vždy trochu boj. Do slabší překližky než 15mm by asi stejně nebylo uplně rozumné jít (12mm by už asi bylo na hraně) a v tom srovnání s plasťákem bych se tím zas tak netrápil.. navíc pokud se nepletu tak v některé verzi ART 310 byl neodymový středobas, není to i tento případ?

Příspěvky [41 až 43 z 43]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Projekty PA » Kompaktní monitory/fullrange 10"+1"

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£