Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » prosba o radu - nehraje mi levy kanal u zesilovace Pioneer SA-608

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [3]

1

Téma: prosba o radu - nehraje mi levy kanal u zesilovace Pioneer SA-608

Dobry den,
prosim o radu. Po rodicich mam zesilovac Pioneer SA-608. Zesilovac zacal zlobit - pravy kanal hraje pri vsech hlasitostech (omlouvam se za terminologii, ale jsem uplny laik), levy hraje jen u hlasitosti mezi 3 az 4 - tam jede perfektne, pri jinych hlasitostech nejde. Prosim, neporadili byste mi, cim to muze byt, pripadne jak lze vada odstranit a jak to vidite s naklady na opravu? Moc, moc dekuji.

2

Re: prosba o radu - nehraje mi levy kanal u zesilovace Pioneer SA-608

Může to způsobovat potenciometr hlasitosti ACV-184 s odbočkou. Ve vypnutém stavu zjistíš ohmetrem zda nedochází k výpadkům běžce s dráhou. Pokud ano, tak ho vytáhnou (je spolu na destičce s Loudness) a zkusit vyčistit. Ale nemusí to pomoct. Sehnat nový stejný bude asi těžké, možná na ebay apod.

3

Re: prosba o radu - nehraje mi levy kanal u zesilovace Pioneer SA-608

téměř najisto potencák hlasitosti (volume) v rámci první pomoci prostříkni kontoxem a zahejbej točítkem sem a tam
ale výhledově spíš výměna za nový stejný typ

Příspěvky [3]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » prosba o radu - nehraje mi levy kanal u zesilovace Pioneer SA-608

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£