121

Re: LM1875

jasně, šlo mi jen o ty desky, součástky od nich brát nemíním. Kratší zemní smyčky tam asi budou, ale taky bych řekl že to nebude až tak moc poznat - s kvazikomplementárem to žádnej high-end nebude tak jako tak. Mě spíš šlo o to, jaká je kvalita materiálu té desky, tl. mědi, chemické ošetření - jestli to neoxiduje - a tak. Pokud s tím tedy někdo máte zkušenost - a nemusí to být zrovna jen tyto dvě desky

122

Myslím že až tak prúser tie dosky nemôžu byť, vyzerajú ako normálna profi výroba.

123

kdo má origo lm1875 ? Ges má prý pajc, GM je má origo ale pouze na objednávku a jen šílené množství. Ecom jsem nenašel, TME nevím bojím se? Kdo dál? ideálně ať neplatím poštovné víc jak 150kč.

124

TME bych se nebál nebo ti je vezmu v mouseru, teď tam budu objednávat

125 ...editoval divnypocit (20. 7. 2017 15:58)

DJ_Rix díky za info, vemu to v TME.

Dá se stabilizovat napětí pro ta LM například LM350kou? Abych nemusel kupovat nové toroidy ..

126

Už je asi pozdě, ale TME bych věřil pod 1% (poláci), naopak Mouseru nad 99%.

127 ...editoval kaed (16. 8. 2017 23:32)

Běžný věci z TME bez problému, na rozdíl od EBAY a Aliexpresu, i když je cena lákavá, tak to za to, že ti číňan pošle přeznačenej šrot nestojí. Spíš jsem si v TME všiml, že IO běžně bývají víc než 10 let starý, ale to mi nijak nevadí, na ISO zvysoka...
Jo a toroidy by měly jít umotat, a pokud mají zalitej střed, tak se to dá taky v nouzi naprasit, ale možná je lepší udělat nějakej výměnnej obchod.