Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátka s vlastním přehrávačem

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

(upravil Jory 5. 8. 2017 13:07)

Téma: Sluchátka s vlastním přehrávačem

Hledám sluchátka, která mají vlastní přehrávač hudby, a tedy nepotřebují k sobě telefon, či jiný zdroj hudby. Myslel jsem, že v dnešní době BT sluchátek bude takových modelů hodně, ale při hledání jsem skoro na nic nenarazil. Tak pokud o nějakých víte, budu rád pokud dáte tip smile

Sluchátka mám do posilovny, nechci s sebou tahat telefon, takže proto hledám sluchátka, která dám na hlavu a jdu. Vzhledem k zaměření se smířím s průměrnějším zvukem, ale v zásadě jediné sluchátka, která jsem našel a nejsou od úplně neznámé značky, jsou Creative Outlier. Zbytek co jsem našel je nějaká levná čína, to nechci.

Cenově bych si představoval něco rozumného, třeba kolem 3 tisíc, pokud by to stálo za to, tak třeba o něco víc. Ideálně ať jsou sluchátka co nejmenší. Špunty a pecky nebrat, nedělají mi při sportu dobře.

Víte o něčem, nebo je takových sluchátek opravdu málo? Díky za odpovědi smile

Re: Sluchátka s vlastním přehrávačem

Jak vidíš, nikdo nic. Já bych ti doporučil si vybrat normální sluchátka, ať už BT (pokud by už musely bejt bezdrátový), nebo obyčejný, který ti zvukově a pohodlím, držením apod. vyhovujou a k nim si vzít malej slušnej přehrávač. Např. doporučuju Sandisk Clip Sport. Je malinkej, zvládá i FLAC formát a váží asi 10g.

Re: Sluchátka s vlastním přehrávačem

Vidím vidím smile ani dalším hledám jsem nic pořádného nenašel. Tak jsem nakonec ty Creativy koupil. Za ty prachy hrajou pěkně, řekl bych jako drátové sluchátka za litr, zbytek je příplatek za bezdrát a další funkce. Basů je tak akorát, spodky pod 40Hz už dost ustupují, středy a výšky nejsou kdovíjak detailní, ale na nenáročný poslech ve fitku je to supr.

Co je ale naprosto geniální je ono přehrávání z karty, prostě vezmeš sluchátka, zmáčkneš čudel a hraješ a nemusíš se starat, kam odložit telefon aby ti při cvičení nezavazel. A protože nemají kabel tak je odložíš kdykoli je potřeba nebo tě to netahá při pohybu. Fakt je to super a myslím že je velká škoda, že takové sluchátka nedělá víc výrobců. Ještě když si vezmeš, že v BT sluchátkách už většina potřebné elektroniky je.

Ten sandisk jsem měl, je opravdu fajn malý a hraje dobře, viděl jsem řešení, kdy si maník ten sandisk připnul na oblouk sluchátek a spojil to krátkým kabelem, takový trochu bastl ale výsledek funkční celek vše v jednom smile

Re: Sluchátka s vlastním přehrávačem

Jory napsal:

viděl jsem řešení, kdy si maník ten sandisk připnul na oblouk sluchátek a spojil to krátkým kabelem, takový trochu bastl ale výsledek funkční celek vše v jednom smile

No, proč ne:-).

Hlavně, že nejsi v depresi ze špatný koupě. A je pravda, že při sportu nemá cenu řešit nějakou extrémní čistotu a vyváženost zvuku, stejně člověku buší pumpa a vlastní pohyb taky dělá kravál, takže když to vysloveně nerve za uši, tak to na sportování stačí.

Re: Sluchátka s vlastním přehrávačem

Sandisk clip zip používám skoro denně v práci. Do fitka ho používám taky se sluchátky kpp. Velká výhoda je ten klip na přichycení.

Web

Re: Sluchátka s vlastním přehrávačem

Jeden z těch MP3 Sandisců my leží v dílně.Začal se "kousat,zamrzat".Pomohlo odpojení baterie,což je u tohoto výrobku celkem nepraktické.Když bude zájem,omrknu přesný typ,ať se ví.

(upravil KarelXth 10. 8. 2017 12:01)

Re: Sluchátka s vlastním přehrávačem

Člověče to mi dělá čas od času taky. Ale nikdy při provozu, vždycky když je připojenej k počítači. Baterii nevytahuju, stačí ho nechat vybít, což jde celkem "rychle", protože většinou vymrzne tak, že zůstane rozsvícenej. Je to Sandisk Clip sport 4GB (bez plus). Možná nějaká chyba ve firmwaru.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátka s vlastním přehrávačem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£