(upravil rvx73 26. 7. 2017 15:17)

Téma: Regálky za cca 6tis.

Do pracovny bych si místo starých bedýnek od Grundigů pořídit nějaká dvoupásma, vhodná na polici - tj. budou u zdi. Cenu bych si představoval okolo 5-6 tis. Docela se mi líbí Dali Spektor 1, ale jelikož víc hlav víc ví, tak mě zajímají vaše tipy.

P.S. Kvůli sousedům muziku moc nahlas nepouštím, a to že to bude mít nic-moc basy, s tím jsem srozuměn. Spíš než na cílený poslech hudby to používám na mluvené slovo (youtube) a jako zvukovou kulisu při práci. Vzhled preferuju spíš klasický, umírněný, tmavší barvy.

Předem díky za případné tipy.

Re: Regálky za cca 6tis.

Jsi na bastlířském fóru, co přiložit ruku k dílu a něco si postavit?

Web

Re: Regálky za cca 6tis.

nj, ale co? wink Reprobedny jsou pro mě terra incognita

Re: Regálky za cca 6tis.

nojono, bedýnek jsou mraky ale trefit se někomu do gustu...výkon, impedance, citlivost, rozměr, zesilovač, to vše souvisí !
jseš rozhodnut pro regály ? já preferuji sloupy, mohou stát rovnou na podlaze...no nic Tvoje volba

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Regálky za cca 6tis.

maxell. tak kdyby to bylo do obýváku, tak by byly sloupy jasná volba. Jak už jsem psal - potřebuju to do pracovny, kde není místa nazbyt - proto regálky

(upravil maxell 28. 7. 2017 8:07)

Re: Regálky za cca 6tis.

mrkni na značku Jamo S622 nebo Tannoy eclipse one, Denon SC-M40, Magnat monitor supreme 102, do ceny se vejdou s rezervou, malá skladná dvojpásma a mohou splnit požadavky

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Regálky za cca 6tis.

ještě možná tyhle wink https://elektro.bazos.cz/inzerat/773791 … uktory.php psal jsem mu a je to Xavian xn225. Posílal mi fotky na email, bohužel nakonec ženská moc zasáhla, že je vlastně nepotřebuji a nechci big_smile

Re: Regálky za cca 6tis.

chlapi díky za tip, mrknu na to

Re: Regálky za cca 6tis.

rvx73 Dobrý zdroj je tady http://hifibazar.cz/ zrovna tam nic nemají jen nějaké aktivy Canton ale netuším jak to hraje ale kupoval jsem tam 2x bedny a vždy jako nové a vše v pořádku.

Re: Regálky za cca 6tis.

Jestli to je ještě aktuální, tak jsem myslel, že si dáš dvě a dvě dohromady a mrkneš ke mě na web z profilu, kde mám stavebnice. Nebo na reproobchod.cz

Víc tady v ČR nikdo nedělá, stavebnice Visaton stojí za prd a Dexon stavebnice taky - kvůli výhybkám.

Web

Re: Regálky za cca 6tis.

check: k tobě na web jsem se díval ... zatím jsem to vyřešil provizorně, trochu jsem to promýšlel a odložil jsem to na Vánoce, že bych podle fin. situace třebas koupil něco lepšího.

Čili zatím dík všem za rady

Re: Regálky za cca 6tis.

Tak aspoň je na co se těšit smile.

Web