Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Pomoc zadarmo

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

(upravil mechanik 8. 7. 2017 13:04)

Téma: Pomoc zadarmo

Mám viac volného času, v prípade že sa niečo nezmení. Keby sa niekto chcel pustiť do free koncového zosilňovača napríklad s väčšinou v SMD, do D/A prevodníku (v prípade že tým nebudem blokovať nejaky projekt JD alebo niekoho iného koho si vážim), predzosilňovača, klasického koncového zosilňovača, bufferov, R-2R regulácie hlasitosti, doska pre výkonný mikrokontroler, riadenia s OLED, DO (ale niesom programátor, len silne amatér...), prípadne do niečoho s čím nemám skúsenosti ale rád by som mal ako D zosilňovač, výkonný spínaný zdroj, niečo s elektronkami, tak ponúkam pomoc smile Viem ponúknuť moje vedomosti, slušnú techniku na merania rôzneho druhu a techniku celkovo, slušnú zásobu nových a kvalitných súčiastok. Finančne by som sa do toho nechcel príliš zapájať hlavne keby to bolo free. Projekt pre mna musí byť niečim zaujímavý a tiež by som sa rád niečo nové dozvedel od niekoho kto sa HiFi tiež dlhšie venuje. Keby mal niekto záujem píšte SZ alebo mail.

Re: Pomoc zadarmo

Zkus Lukáše Faldynu na FB. Šikovnej kluk, kterej rád něco podnikne.

Re: Pomoc zadarmo

Ked tým FB myslíš facebook, tak ten nemám, ani som nikdy nemal.

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:59)

Re: Pomoc zadarmo

smile

Re: Pomoc zadarmo

Pošli mu odkaz, ked bude mať záujem ozve sa smile

Re: Pomoc zadarmo

Crashpc: Díky za odkaz. Mechanik: No, nebyl by problém, jak by sis to představoval? Co to má být za zesilovač? PA nebo HiFi? Výkon?

Re: Pomoc zadarmo

Ahoj, písal som SZ ale vidím že je neprečítaná.

Re: Pomoc zadarmo

jo jo, s Lukášem Faldynou (též profil na Fb "LFaudio") je výborná spolupráce, mám osobně ověřeno !

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Pomoc zadarmo

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£