1

Téma: Spolehlivost firmy Aldax?

Mám tam objednávku od 4.6.2017 a vypadá to následovně firma není schopna nasáčkovat součástky a odeslat je na mou adresu. anvíc majitel zablokoval můj telefon a nepřijímá mi hovory, takže to ani nejsem schopen zrušit, abych si koupil někde hotový výrobek. Navíc jsem už utratil 500,- za trubičkovej cín na bastlení. Jaké máte vy zkušenosti s dodacími lhůtami a jednáním? Majitel sliboval, sliby-chyby.

2

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Ja som asi pred piatimi rokmi objednal DPA222, a tiež som čakal dlho ale stavebnica prišla. Na webe majú napísané že majú nedostatok času tak sa možno načakáš. V každom prípade komunikovať by mali. Na druhú stranu ak si ich príliš otravoval telefónom tak ich to asi naštvalo.

3

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Já to chci zrušit. Nelze. zacuklo se to když jsem požádal o platbu přes účet a ne dobírkou.

4

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Napíš im e-mail že to rušíš a hotovo. Nič viac Ti poradiť neviem.

5 ...editoval Halen (15. 7. 2017 7:55)

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Vyřešil jsem to jinak. Jinak na mail reakce = 0 Víš můj problém je v tom že týden života se rovná roku života zdravých lidí.

6

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Nebudu to rušit. Subsenior už přišel a brácha ho za jedno odpoledne a večer zapájel a odzkoušel. Parádní kus elektroniky. chci se omluvit panu Popelkovi, že jsem pochyboval o spolehlivosti Aldaxu. Dozvěsěl jsem se že je velmi pracovně vytížen a já ho ještě proháněl telefonem.

7 ...editoval aldax (včera 17:02)

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Dobrý den všem. Dočetl jsem se na několika fórech, že Aldax skončil. Ano, přiznávám, vypadalo to tak a chvíli to tak vlastně i bylo. Ale stárnem a trochu měníme priority... a bylo by škoda hodit tu všechnu práci, co jsme kdysi se Sinclairem odvedli, jen tak za hlavu. Proto bych chtěl upřesnit, že Aldax žije a vypadá to, že i nadále bude. Ale nejsme klasická komerční firma, děláme to pro radost a tak nás tak prosím berte.

Ke konci roku 2018 jsme vypořádali všechny historické resty. Dnes to co potřebujete řešíme (nadále při práci), ale max do dvou týdnů a myslím, že teď už to bude i rychleji, protože na to nejsem sám. Navíc mám roupy, za léta co jsem aktivně zvučil jsem si párkrát půjčil (od jiných bohužel) naše SPD800 a mohl ho tak porovnat s opravdu drahýma PA koncema a myslím, že by stálo za to jej lehce vytunit a zase obnovit. Ať si to srovnání může užít i někdo jiný.

Mějte se a ať to chodí na první zapojení.... všechno wink

Web