Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » Spolehlivost firmy Aldax?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

Téma: Spolehlivost firmy Aldax?

Mám tam objednávku od 4.6.2017 a vypadá to následovně firma není schopna nasáčkovat součástky a odeslat je na mou adresu. anvíc majitel zablokoval můj telefon a nepřijímá mi hovory, takže to ani nejsem schopen zrušit, abych si koupil někde hotový výrobek. Navíc jsem už utratil 500,- za trubičkovej cín na bastlení. Jaké máte vy zkušenosti s dodacími lhůtami a jednáním? Majitel sliboval, sliby-chyby.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Ja som asi pred piatimi rokmi objednal DPA222, a tiež som čakal dlho ale stavebnica prišla. Na webe majú napísané že majú nedostatok času tak sa možno načakáš. V každom prípade komunikovať by mali. Na druhú stranu ak si ich príliš otravoval telefónom tak ich to asi naštvalo.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Já to chci zrušit. Nelze. zacuklo se to když jsem požádal o platbu přes účet a ne dobírkou.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Napíš im e-mail že to rušíš a hotovo. Nič viac Ti poradiť neviem.

(upravil Halen 15. 7. 2017 7:55)

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Vyřešil jsem to jinak. Jinak na mail reakce = 0 Víš můj problém je v tom že týden života se rovná roku života zdravých lidí.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Nebudu to rušit. Subsenior už přišel a brácha ho za jedno odpoledne a večer zapájel a odzkoušel. Parádní kus elektroniky. chci se omluvit panu Popelkovi, že jsem pochyboval o spolehlivosti Aldaxu. Dozvěsěl jsem se že je velmi pracovně vytížen a já ho ještě proháněl telefonem.

(upravil aldax 18. 3. 2019 17:02)

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Dobrý den všem. Dočetl jsem se na několika fórech, že Aldax skončil. Ano, přiznávám, vypadalo to tak a chvíli to tak vlastně i bylo. Ale stárnem a trochu měníme priority... a bylo by škoda hodit tu všechnu práci, co jsme kdysi se Sinclairem odvedli, jen tak za hlavu. Proto bych chtěl upřesnit, že Aldax žije a vypadá to, že i nadále bude. Ale nejsme klasická komerční firma, děláme to pro radost a tak nás tak prosím berte.

Ke konci roku 2018 jsme vypořádali všechny historické resty. Dnes to co potřebujete řešíme (nadále při práci), ale max do dvou týdnů a myslím, že teď už to bude i rychleji, protože na to nejsem sám. Navíc mám roupy, za léta co jsem aktivně zvučil jsem si párkrát půjčil (od jiných bohužel) naše SPD800 a mohl ho tak porovnat s opravdu drahýma PA koncema a myslím, že by stálo za to jej lehce vytunit a zase obnovit. Ať si to srovnání může užít i někdo jiný.

Mějte se a ať to chodí na první zapojení.... všechno wink

Web

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Vzhledem k tomu, co ten pán za poslední léta předvedl a kolik má "restů", když nechci napsat okradených, bych spojení se Sinclairem  raději neprezentoval. Viz jinné vlákno - "přístroje u Sinclaira".

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

A co má Sinclair společného s Aldaxem?

Web

(upravil odaz 21. 3. 2019 22:54)

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

...editováno...

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Odazi, ty jsi mluvčím Aldaxu ?
Vše co tu píšeš jsou jen fabulace a domněnky, pokud jsi nebyl u jednání mezi aldaxem a Sinclairem. Jen oni dva ví, jak to přesně bylo.

hifijak je (zřejmě právem) naštvaný zákazník Sinclaira, v příspěvku od aldaxu se Sinclair zmiňuje a dle mého názoru hifijak pouze vyjádřil názor, že zmiňování Sinclaira není dobrou reklamou pro Aldax jako takový.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Ne, nejsem , Dj_Rixi.
Máš pravdu, něco jsem se doslechl z různých zdrojů, ale nejsem oprávněn to a také své domněnky zde prezentovat. Proto beru zpět a původní příspěvek jsem zeditoval.
Souhlasím také s tím, že zmínka o Sinclairovi v příspěvku Aldaxu může být zde vnímaná hodně negativně, vzhledem ke zkušenostem některých zdejších uživatelů popsaných v uvedeném tématu, nicméně jsem chtěl poukázat na to, že v době vzniku Aldaxu a do určité doby zde jeho pověst taková nebyla a jeho jméno je a bude s touto firmou spojováno.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

To už je taková lidská vlastnost, že si všichni pamatují jen to špatné a zapomenou na to ostatní, proto je cokoliv kolem Sinclaira už vnímáno negativně.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Ano, DJ_Rix to pochopil. Spojení kohokoli a čehokoli se Sinclairem je špatná reklama. Pokud člověk ukončí svoji činnost v dobrém slova smyslu bývají špatné záležitosti zpravidla zapomenuty. Bohužel nebo bohudík platí to i naopak. Je škoda, že už několik let se tento člověk řeší v různých příspěvcích. Náš zájem a koníček je přece o něčem jiném. O uspokojení z dobrého díla, kvalitním zvuku, který se line z našich opečovávaných zařízeních. A toto je důvod proč mnoha lidem vadí, že jejich přístroje zmizely v nenávratnu Sinclairova kutlochu. Ty aparáty měly třeba historii, představovaly vzpomínky, ...  Já osobně, když si naleji sklenku dobré whisky a poslouchám bigbeat z dob pro mě již hodně minulých, jsem najednou zpět, vybavují se mě vzpomínky a zapomenu alespoň na chvilku na ten dnešní mumraj, na to honbu za úspěchem, penězi a na to, že si už ty děti nemají kde hrát a ani o to nestojí. Když slyším z jakých chrchlíků u ucha poslouchají zvuky, protože mnohdy se to hudbou nazvat nedá, tak je mě jich vlastně líto.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

hifijak: Když jsi za mlada ujížděl na bigbeatu taky se jiste našli lidé (postarší) kteří tě také litovali smile. Samozřejmě pod to, co ji o těch mladých napsal se klidně podepíšu ale možná to tak vnímáme proto že už mezi ně nepatříme. Jenom té whisky jsem zatím nepřišel na chuť.

K problému se Sinclairem, já osobně jsem mu nikdy nic neposlal a proto s ním asi nemám špatnou zkušenost. V minulosti mi několikrát ZADARMO! dobře poradil, čehož si velmi cením. Na druhou stranu spostu lidí (alespoň z toho co čtu) připravil o často dost hodnotné věci. Taky si dobře pamatuju, že páčení věcí ze Sinclaira probíhalo už v době kdy ještě v Aldaxu byl a tyto věci si nechával posílat právě tam. To je jednen z důvodů proč se mnoha lidem ve spojení s Aldaxem Sinclair vždy vybaví. A to že aldax pokrčí rameny a řekne Sinclaira už v podtstatě neznáme tyhle vyzby nevymaže.

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

jawis: pravda, táta vždy říkal, co to poslouchám za zvěřinec a že stejně jednou budu poslouchat a tancovat na dechovku. Poslouchám zvěřinec stále (mám 60), proti dechovce nic nemám, ale nikdy bych si jí dobrovolně nepustil a tanec nikdy nebyl moje hobby. Prostě si rád sednu a poslouchám. Jo, byly to časy, poslouchat ztrácející se Laxík, pak Větrník na Vltavě, desky přiváželi "turisté" a na Bumerang (později Turbu) jsme chodili si sednout do trávy a poslouchat. Měli v té době parádní aparaturu a říkalo se, že ani Olympic takovou nemá. To by ale asi chtělo jiné vlákno, s Aldaxem to spojitost nemá.

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » Spolehlivost firmy Aldax?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£