Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Prinos externej DAC pre stary reveiver k Dali Zensor 3

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [1]

Téma: Prinos externej DAC pre stary reveiver k Dali Zensor 3

Zdravim,
vedel by mi prosim niekto pomoct ?
Mam stary (r. 2002) A/V receiver Philips FR986. Zakupil som si teraz vyssiu triedu reprakov Dali Zensor 3. Aktualne to krmim 320kbit MP3 z NAS (Plex Server) pomocou ChromeCast Audio (opticky kabel) ako vstup do receivera.
Vedel by niekto zhodnotit, ci by som pocul prinos zakupenia externeho DACu voci internemu DACu tohoto receivera vzhladom na moj nie zrovna hifi retazec ? DAC zvazujem FX Audio X6 s optickym vstupom, prip. nieco podobne - nechcem kupovat drahsi, lebo v buducnosti zvazujem nahradit receiver nejakym lepsim (Onkyo 555, Yamaha, Denon 1300 a pod), zatial vsak akutna potreba nie je.
Niekde som cital, ze keby aj bola DAC prinos na vstupe do receivera, tak on si analogovy signal zdigitalizuje (kvoli volume a EQ a pod.) a toto zase svojou internou zvukovkou prehodi na analog, netusim, ci je to pravda.

Příspěvky [1]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Prinos externej DAC pre stary reveiver k Dali Zensor 3

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£