Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: jaké repro

Dobrý den. Chtěl bych prosím poradit s výběrem repro do pokoje 4x3m. Momentálně hraji na Dynavoice Challenger M65,jsou na prodej Jelikož mají basreflex dozadu a já je musím mít z důvodů místa ůplně u zdi. proto scháním něco s basreflexem dopředu,nebo uzavřenku. Poslouchám hlavně heavy metal,rock. Nemusí to být sloupové,klidně bych si dovedl představit nějaké regálovky postavené na stojany. Klidně i dvoupásmové,ale nikdy jsem neslyšel hrát dobré dvoupásmové reprosoustavy a nejsem si jist,zda by dokázaly zahrát tak náročný žánr jako je heavy metal. Co jsem se díval,tak mě docela zaujaly reprosoustavy Bowers and Wilkins B&W DM602 S2, Nautilus. Cenová relace 10-15000. Jako zesilovač používám Yamaha AX-492 a cd přehrávač Sony X 33ES. Budu rád za každou radu a názor. Děkuju.

Re: jaké repro

je nějakej rozdíl v přenosu když ucpeš ten bass reflex ? podle mě je tam na ozdobu, marketing

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: jaké repro

Zkoušel jsem to ucpat,zvuk se moc nezměnil,basů je trochu víc,ale není srozumitelný,je takovej divnej. Zkoušel jsem bedny dát do prostoru do větší místnosti a zvuk se zlepšil. Basy byly čitelný,prokreslenější,ohraničené. Hrálo to podstatně líp,i při nižší hlasitosti.

Re: jaké repro

Zdravím. Dostal jsem nabídku na reprosoustavy Infinity Kappa 6.2i Chtěl bych se zeptat členů,nemá s nima někdo zkušenosti? Zatím jsem na Infinity Kappa slyšel docela chválu. Děkuju za reakce.

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£