Téma: DVD-comp.

Poprosím znalce přes comp a vypalování o radu. Když pálím přímo z disku na disk, tak DVD bez problému, ale cd prvních cca 10s zaznamená čas nikoliv však hudbu, po této době zvuk naskočí a do konce to jede bez problému. Pokud budu muset vyhodit vypalovačku (teď je tam NEC), tak to rád udělám, ale poraďte mě nějakou s černým předním panelem. Díky všem

Re: DVD-comp.

http://www.czc.cz
a tam si vyber wink

Web

Re: DVD-comp.

No to já bych si vybral, ale co když ten problém není ve vypalovačce?

Re: DVD-comp.

Vem tu vypalovačku, zkus ji v jiném počítači a uvidíš jestli je špatná nebo ne. Jestli ovšem pálíš přes Nero, tak je dost pravděpodobné že tu chybu způsobuje program.

Re: DVD-comp.

čím páliš (PResne aký SW, OS), akú máš napaľovačku(presne, NEC je málo...), robí to aj pri ino napaľovacom SW? aké presne používaš médiá

Web

Re: DVD-comp.

NEC je vyborna palirna. co mi vypalila to mam a jede vsude. mozna hure cte poskrabane, ale na opskrabane pali bomba. Jinak to co tady rikas, tak se mi zdat ze palis smisene audioCD tozmanema ze nekde tam davas i data a yt se pak projevuji tim praznym mistem. popripade to muze byt i firmware. na www.cdr.cz najdi presne svuj typ a zkus prepalit BIOS tej vypalovacky. to bych delal jako prvni vec pokazde.

Web

Re: DVD-comp.

kdyz palis cd tak vyhod vsechny kraviny jako jsou registry a obrazky z alb, a pak se da nastavit jeste pred vypalovanim v tom seznamu jestli chces delat mezery nebo ne, standardne jsou tam myslim 2s.
[nero burner]

(upravil Halen 26. 6. 2017 23:14)

Re: DVD-comp.

george napsal:

Poprosím znalce přes comp a vypalování o radu. Když pálím přímo z disku na disk, tak DVD bez problému, ale cd prvních cca 10s zaznamená čas nikoliv však hudbu, po této době zvuk naskočí a do konce to jede bez problému. Pokud budu muset vyhodit vypalovačku (teď je tam NEC), tak to rád udělám, ale poraďte mě nějakou s černým předním panelem. Díky všem

Poradím ti tuhle http://datacomp.sk/samsung-dvd-rw-sh-s2 … 1814.html. u PC kouřím a funguje bez problémů už 4 roky
Ale teď koukám, že prodej tohoto typu už skončil. Proč? Asi se nerozbíjely tak jak je žádáno v ekonomice řízeného zastarávání

Re: DVD-comp.

Halen, toto je 10 rokov staré vlákno...

Re: DVD-comp.

Z tých 10 rokov podla mna došlo k tomu že sa napalovať prestalo. Kto má originál prehráva ho ako originál. Kto originál kopiruje, nechá si ho už v nejakom digitalnom formáte a už ho nenapaluje. Skopíruje ho kam potrebuje, do zariadenia, na HDD, SD kartu, USB. Kto si niečo stiahne tak už to tiež nebude napalovať ako kedysi... Za dalších 10 rokov sa minimálne hudba bude prehrávať z internetu, spotify a budú asi další... Je to jednoduchšie mať tam účet s historiu a vyhladávacou lištou a prehrávanie v slušnej kvalite než niečo stahovať a "pracne" budovať zbierku. Mesačne sa tušim platí nejaka velmi malá suma.