Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [121 až 140 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

To chcete říct, že si vše vymyslel? Včetně opakovaných hospitalizací v nemocnici?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nevím zda byl hospitalizován a hlavně proč. Ale je evidentní, že ten člověk vám neříká pravdu. A z toho, co mě bylo řečeno souhlasí vlastně to, co napsal danhard.
Člověk, se kterým jsem mluvil je jeho kamarád, myslím že byl dokonce i soused. Mezi řečí kolem beden a zesilovačů došlo na Sinclaira. Když jsem jsem ho politoval, že má bohužel rakovinu, tak se ten člověk zasmál, že kde jsem to vzal. Že ty jeho zdravotní potíže jsou úplně jiného charakteru.
Víc už nenapíšu - prodávám, jak jsem koupil a nechci tady ani nikoho pomlouvat bez přímé konfrontace. Ale možná to některým otevře oči a budou se snažit prověřit si skutečnost.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

V době, kdy už byl údajně nemocný, mi nebyl schopen 3 týdny zaslat zaplacený kabel, po několikanásobné urgenci mi napsal, že jsou s Georgem neustále ožralí a tím pádem nemůže řídit, aby odvezl balíček na poštu. Tož tak moje zkušenost.

(upravil jula1967 5. 5. 2017 16:06)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

co sním řešit ?-je to starý pako předělaný na novodobýho šmejda cz z tehle doby co tu je.lhát lidem -já nemoc-já nemuhu....výsměch dnešní doby.
po revoluci se z mnoho lidí stal ksindl-jeden z nich, jak okrást druhýho a zisk pro sebe.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Se Sinclairem jsme vykouřili po nocích stovky cigaret, ale protože to mám k němu tak 20 km, takže nikdy ani gram alkoholu. Už z této malé nepodstatné lži mě vychází, že většina z vás své přístroje nikdy neuvidí. Neochota a investice cca 120 kč do balíku je naprosto nereálná. Jo a mě kdysi řekl Rixi, že jsi pěkný debil, ale to taky není důležité v tomto vlákně. Já to netvrdím, protože jsem nikdy neměl tu možnost udělat si na tebe nějaký názor.

(upravil Horys 6. 5. 2017 19:31)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Teda co si tady čtu..netušil jsem že je Sinclair takový šmejd. Divím se že se vás pár nedomluví a nepočká si tam na něj.Aspon majitelé dražších věcí. Je mi jasné že vymáhat to přes uřady je svým způsobem nesmysl. Nebo podávat trestní oznámení jak na běžícím pásu..
     A hlavně ho furt otravovat,volat a psát sms.Tak se mi jednou podařilo vymámit z jednoho podvodníka věc koupenou z bazoše. Vždycky když jsem měl čas sem jen tak z nudy volal..třeba 100x denně. Ráno,v noci..víkend svátek. Po týdnu to vzdal.. smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

george napsal:

Se Sinclairem jsme vykouřili po nocích stovky cigaret, ale protože to mám k němu tak 20 km, takže nikdy ani gram alkoholu.

To jestli jsi Ty nechlastal nikoho nezajímá, nejsme dopravní policie smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tak se k tomu nevyjadřuj, když tě to nezajímá.

(upravil danhard 6. 5. 2017 21:15)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

To, jestli jsi před jízdou požil, mě skutečně nezajímá.
Za Sinclairem jsem byl v r. 2012 osobně vyzvednout z "oživení" nějakou DPA220 jednoho bývalého zdejšího člena, který mě tím pověřil.
Byl jsem tam na dovolené a večer jsem mohl pátrat, kde ho odchytím, trvalo mi to 3 dny, než mě hodní lidé z okolí nasměrovali na jeho dílnu v baráku jeho matky a taky na dobu, kdy ho tam odchytím.
Jinak byly všechny kontakty nedobytná pevnost.
Když už jsem ho tam asi v 20hod. vychmátl, tak jsme se domluvili, že za mnou obratem přijde do jeho oblíbené hospody před jeho barákem a tam taky asi za 1/2 hodiny dorazil.
Říkal, že nemůže moc chlastat, protože má chemoterapii.
Já si dával 10 Gambrinus, on 12 do 1/3 protože nemůže chlastat.
Urazili jsme asi 8 kousků, až mě o půlnoci vynorovala manželka, která měla o mě asi obavy.
Domluvili jsem se, že mi ty věci připraví na druhý den, kdy jsem asi ve 14 hod. odjížděl, ale to nebyl od rána k zastižení, ani na telefonu, ani na obou adresách.
V 17 hod, když věděl, že jsem dostatečně mimo, mi přišla SMS, že mu bylo blbě.
Co se týče chemoterapie, tak s tím mám zkušenost, že ti vypadají vlasy a ochlupení, Sinclair byl zarostlej jak poustevník.
ps. pokud vím, tak tu DPA dosud nevrátil a DjRix má dozajista pravdu, ale debil jsi Ty smile

(upravil reeb 7. 7. 2017 20:05)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ta DPA220 je Opampova..

info z 2012

http://www.hifiroom.cz/viewtopic.php?f=6&t=8966

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hlavně, že tě to pořád nezajímá a toho debila si nech třeba pro svoji starostlivou manželku.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Je to Leošovo typické jednání, slibuje a pak zmizí, chvíli se vyskytoval na konkuenčním fóru, nabízel jsem mu displej na 902. Až bylo vše domluvené, přestal komunikovat, nejmíň 14dní na fóru nebyl, tudíž displej jde jinam.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ten Sinclair je už úplnej mýtus. Připadá mi, že v téhle zemi je milión advokátů, dva miliony realitních makléřů, půl milionu autoopravářů, všichni bezproblémoví, jen na audiotechniku je tu jeden jedinej démon v Luhačovicích o kterém se ví třicet let, že co dostane to transformuje červí dírou do paralelního vesmíru a právě proto tomu jednomu jedinýmu servisákovi celá země svoje přístroje posílá.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

mohl se i on propadnout časoprostorovou bránou do paralelního vesmíru či jiné dimenze odkud (zpravidla))
není cesty zpět, znám takové případy co se staly za nevinné procházky lesem nebo tak nějak

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil Honza63 22. 5. 2017 17:45)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Celé je to pro mě absurdní a vůbec mě to nezajímá. Ale pár lidí si tady vážím, tak proč to zajímá, prosím, vás?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

hifijak napsal:

Ať nám tedy BFU43 objasní co se děje. Situace která je zde a jednání p. Malanika alias Sinclaira není určitě standartní. A co se týče cen přístrojů, tak se můžeme bavit o několika stovkách nebo tisícovce, ale bohužel, můžeme se bavit i o takových jako je zesilovač Marantz - americká verze, Made in Japan, který měl Simclair také na stole. Tento letitý aparát je v současnosti ceněm na 15.000,- Kč, a to už jde sranda stranou. Naštěstí se tento přístroj u Sinclaira na stole již neválí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Já mám u něj zesilovač Marantz 2226b již 5 měsíců a nekomunikuje semnou... příští týden chci jit na policii. Sám Leoš malaník mi aparát před opravou ocenil na 17 000kč

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nechápu, jak jsi mohl ještě téměř v současné době době něco tomu exotovi svěřit do rukou. Tady se již několik let vyskytují jen a jen zprávy o jeho nesolidnosti a úplné nespolehlivosti.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

vluz napsal:

Nechápu, jak jsi mohl ještě téměř v současné době době něco tomu exotovi svěřit do rukou. Tady se již několik let vyskytují jen a jen zprávy o jeho nesolidnosti a úplné nespolehlivosti.

Řeknu ti to asi tak: v době kdy jsem to potřeboval opravit tak jsem neprolézal žádné audioweby atd. Na netu vyskocila vebová stránka electronicsservis. Tak jsem zavolal po telefonu ok na všem jsme se dobře dohodli. Pak co jsem se mu po měsici dovolal asi až na 30 pokus jsem začal hledat na netu nějaké recenze na jeho servis a našel jsem tuhle hrůzu.
Dokonce mu otec nabídl že když opraví marantze venuje mu za to zesilovač od tesly nevile s tim souhlasil sliboval a pak zase ticho po pěšině.
Nepohlo s ním ani to že jsem mu napsal sms o zom jak mi došla trpělivost a že ho půjdu nahlasít na policii za zpronevěru

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Za ty chyby co tam mám se omlouvám. Píšu přes mobil a za pochodu.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Z toho vidíš, že jeho scénář je stále tentýž. Jsi jen další v řadě. Nejdříve hory slibů a pak tady desítky důvěřivců roní slzy nad svými nedostupnými komponenty. Mě jenom překvapuje, že ani po letech stále nedošlo ke změně jeho přístupu k zákazníkovi i přes výhružky soudem, které tady byly prezentovány. Asi mu ještě nikdo nerozbil hubu.

Příspěvky [121 až 140 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£