Re: FRANK se vrátil!

Gratulace inženýre smile

Web

Re: FRANK se vrátil!

Pěkně, další člen s papírem wink

Web

Re: FRANK se vrátil!

Zatim jen Bc. ale o inženýra se pokusím smile

Re: FRANK se vrátil!

Poslední dva víkendy jsem se trochu dostal ke zprovoznění beden a tak vubec. Ještě neni zdaleka hotovo, ale už mi to dělá velkou radost smile

Z PC valí Julia - ale měřim z toho nějaký VF bordel :-/
pak moje DRC předzes zatím nejnovější verze + F-Buffer
na výstupu bufferu je nabastlená výhybka mezi basy a středovrchy (ty dva velký červený kondy a bordel okolo) - budu ji předělávat na 2. řád
a dole se schovávaj dvě DPA222, který spouštím triggerem z DRC
Kabeláž signálová je těžce provizorní, ale k bednám mi už jedou koaxy Andrew Heliax, který jsem si vyrobil jak jinak než krásně big_smile
a na konci moje bedny LSP.1 s pasivní výhybkou na středovrchy s allpass filtrem na vejškách kvůli dotažení časovýho zpoždění střeďáku
(SLS12, MCA15RCY,NEO3)
U beden vážně uvažuju o dobastlení basreflexu, jede to asi od 60 Hz rovně a pod tím je ostrý propad, což mi trochu vadí. Nejdřív to ale budu asi dorovnávat elektronicky.


http://imgbank.cz/images/2015/06/14/2015-06-14_114005.th.jpg

(upravil mechanik 14. 6. 2015 11:15)

Re: FRANK se vrátil!

Pekné len po tých rokoch stále nevidím DPA smile Tušim to malo byť niečo extra smile

Tiež nejako nerozumiem uhlu vrchu toho, stola? hmm Ale to je mimo tému.

Re: FRANK se vrátil!

DPAčkám pořád chybí přední panel, tak jsou dole big_smile

Stůl neni mimo tému, to je taky kus hifi... Takhle se mi ty monitory nepletou do zvuku.

Re: FRANK se vrátil!

Nemal byť za kamena? Či to bude na koniec hliník? Tak mám pocit že na tvoje dokončovanie projektu už ani nemá kto reagovať, zo starých členov sem už takmer nikto nechodí a tí novší ho zase nepoznajú.

Re: FRANK se vrátil!

No, měl to být kámen a snad bude, ale už mě to nějak nebaví big_smile a neni čas, navíc je mi to už celkem jedno, takže to bude asi jedna z posledních věcí, co budu řešit. TeĎ je hlavní dodělat výhybku a zavřít to všechno do krabic...

Re: FRANK se vrátil!

Ing. Frank big_smile

Re: FRANK se vrátil!

gratulace smile

Web

Re: FRANK se vrátil!

Kdo to zvěrstvo spáchal? big_smile
Gratuluju!.

(upravil maxell 18. 6. 2016 15:30)

Re: FRANK se vrátil!

byl jenom jeden Frank, Zappa. a ten se nevrátí
ale, k promoci vinšuji, to je jasné, i já si užil 15 minut slávy
mnoho zdaru, úspěchů v profesním životě přeji

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: FRANK se vrátil!

Díky smile

Re: FRANK se vrátil!

To se dalo čekat wink Gratuluji!

Web

Re: FRANK se vrátil!

Díky. Tak a teď že by byl zas trochu čas na hifi? big_smile Je to pěkná doba a hodně se toho změnilo od doby, co mě to začalo bavit. Třeba že už moc nelezu na fóra. Ale zase smrdim na facebooku, ono to vyjde skoro na stejno.

Re: FRANK se vrátil!

myslíš obsahovo? big_smile

Re: FRANK se vrátil!

Musim uznat, že tady jsem se aspoň něco naučil a to na facebooku tolik nehrozí.

Re: FRANK se vrátil!

Nevím, kam to napsat, snad sem. Zemřel člověk, se kterým jsem se neměl tu čest potkat, ale byl pro mě velkou inspirací od začátků mého audio-života, pan Hubert Mašín... Je mi to moc líto.

Re: FRANK se vrátil!

Ahoj. Pro mě docela velká ztráta. Snad mu tam nahoře dobře hrajou...

Re: FRANK se vrátil!

Ochotný člověk to by,l škoda ho.