Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 307 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 305 306 307 308 309 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [6,121 až 6,140 z 8,408]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To je podle mě to správný bastlení, použít co se kde najde, nejlépe recyklace, a koupit jenom to co jenutný - trafo je v plechové krabičce, snad i s pojistkou, s tím hořením by to nemělo být tak akutní. dnešní spínaný zdroje v plast. výliscích jsou na hoření podstatně náchylnější.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes na brigádě jsem je našel opuštěné ve skladu chudáčky...zadarmo no neber ... B-) smile) jen oprášit...

https://s1.postimg.cc/swxh5l7wb/IMG_9148.jpg

Web

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:02)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

smile

(upravil Lukáš33 15. 5. 2017 4:05)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Na základce kdysi jsem zvučil v sokolovně besídku přesně temadle bednama. Úpně náhodou jsme je tam našli v sále a hned jsem je prdnul na zesilovač 2x30w a jak to hrálo. Ta mříž před reprákem je jak víko od kanálu. big_smile

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:02)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ten živej kotel? big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

wR1t3r napsal:

Dnes na brigádě jsem je našel opuštěné ve skladu chudáčky...zadarmo no neber ... B-) smile) jen oprášit...

to sou ňaky almary pro kino nebo co ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Každej, kdo tyhle bedny jakkoli zkurví, například hraním na besídkách, by zasloužil pořádně do držky.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to spíš ten co je tak zdevastoval nevhodným skladováním...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No, ony tyhle bedny byly hnusný snad už od výroby... ale na doma hrajou dobře. 30 000 je dneska díky jednomu zmetkovi kšeftařskýmu běžná cena.

BTW, tenhle obrázek asi znáte: http://ilex.kin.tul.cz/~emmaster/obrazky/kinobedny.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Gavin, co to tady zkoušíš? Se stav a nákupu ti prdel že si nesedneš. Co ti je potom, že jsem je používal v sále tak jak jsou určený.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ale Luki, dyť on enem žartuje, však ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

wR1t3r napsal:

Dnes na brigádě jsem je našel opuštěné ve skladu chudáčky...zadarmo no neber ... B-) smile) jen oprášit...

https://s1.postimg.cc/swxh5l7wb/IMG_9148.jpg

Tyhle almary z místního kina známý spálil,že prodá jen repro.Když si pro ně osobně kupující přijel a vznesl dotaz na ty skelety,málem je oba kleplo:-)

(upravil maxell 15. 5. 2017 15:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to by mohly bejt prastaré bedniska pro kina AKR 153 osazeny 1x ARO 931, 3x ARE 667 a 1x ART 481 ale už se dobře nepamatuju nicméně vizuální podobnost je značná

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ano, jsou to slavné AKR 153:

http://www.repromania.net/tesla/ruzne-r … kr-153.php

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

maxell - přesně tak, jsou to ony. Takové dobové věci by se měly opečovávat doma a určitě nedrtit na opileckých večírcích. Osobně souhlasím s tím co napsal Gavin Milarrr. Dnes už nikdo nedokáže opravit tyhle repráky tak, aby hrály jako originály.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no vidíš - dík ! já jsem čerpal moudrost z knihy Svoboda/Štefan Reproduktory a repro soustavy str. 200 a dále (SNTL Praha 1983)

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Často tam bývaly ARO 932, viz též fotka na repromania. tu reproduktory se ještě nedávno objevovaly na Aukru.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

orhore napsal:

maxell - přesně tak, jsou to ony. Takové dobové věci by se měly opečovávat doma a určitě nedrtit na opileckých večírcích. Osobně souhlasím s tím co napsal Gavin Milarrr. Dnes už nikdo nedokáže opravit tyhle repráky tak, aby hrály jako originály.

Ale dokáže,jen ten člověk není moc veřejně známý a zatím působí s opravami repro jen lokálně:-)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hlavně taky před 15 ti lety když jsem na ně hrál besídku, tak v té době o ně nikdo ani nezakopl.

Příspěvky [6,121 až 6,140 z 8,408]

  Stránky: ««« 1 ... 305 306 307 308 309 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£