Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Dílna » Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 36]

Téma: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Nemá někdo nějaký tip? Běžně používám MZF-4019 od Monacoru, ale nejsou skladem. Jsou to 4x19mm, ale hodily by se mi i tenší černé vruty na malé konusy. Budu rád za každý typ, kde objednat nějakou alternativu. Díky
http://all4music.eu/prislusenstvi-pro-r … 44994.html

Web

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

http://masterpro.cz/cs/spojovaci-materi … -4019.html

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

díky, ale to mi nepomůže, když nejsou skladem. Hledam alternativu k těm Monakorum, ne jinej shop, kterej to bere od stejnyho dodavatele a tím pádem to taky nebude mít dostupny.

Web

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

v železářství... alespoň tady u nás (Pce) mívají černěnou variantu pro všechno možné. Jinak osobně vruty jako připevňovací prvek reproduktorů zásadně nepoužívám... stačí pár povolení/utažení a protočení je tu... a pak se to komplikovaně napravuje... čili šrouby a zařezávací matice jsou jasná volba i pro menší reproduktory. Stejně tak zápustná hlava neni většinou moc vhodná - při dotažení zbytečně deformuje plechový koš. Jinak pokud bys sehnal pouze nečernou variantu, tak se mi dobře osvědčil černý lak na nehty.... drží dostatečně a pár dotažení šroubovákem to zvládne bez poškození. Když nemám černé šrouby řeším to takto a vždy to bylo naprosto dostačující.

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

U nás jsou v černé k dostání jen SDK vruty. Lakovat nebo se mi moc nechtějí, protože to bude zcela určitě poznat a potřebuju, aby to vypadalo slušně

Web

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

kopit pozink, v kyseline solné odzinkovat, odmastit jarem, horkým roztokem sody nebo nějakým průmyslovým odmašťovačem, a načernit.
brunigalem
a můžeš si udělat vruty s imbusovou hlavou, malý, velký, prostě všechny druhy co mají u vás v železářství.
Po načernění dopručuju lehce omastit nějakým konzervačním olejem - ne že to v něm musí plavat, může se to komplet otřít hadrou, ale je to pak odolnější korozi.

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Suhlas s Ondrom, vruty pouzivam jedine na uchytenie terminalov a podobnych veci, u ktorych je predpoklad ze tam kde su aj ostanu.

Nedavno som druhykrat objednaval vacsie mnozstvo ciernych metrickych skrutiek a matic z eshopu techmat-sk.eu, urcite najdes aj podobny eshop operujuci v CR. Vyjde to lacnejsie ako monacor.

(upravil kaed 10. 5. 2017 17:04)

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Díval jsem se do toho e-shopu, a jediný, co mají černý, tak jsou imbusy M4-M6 a matice k nim, a vruty do sádrokartonu, ty mají v každejch stavebninách, moje řešení je fakt na všechny běžný rozměry, jenom na mosaz a nerez fakt nefunguje smile

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

vraty do sádrokartonu jsou taky černý, jednou jsem je použil

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

(upravil DJ_Rix 10. 5. 2017 18:46)

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Sádrošový vruty jsou fosfátovaný, alespoň některý, mají v té konstrukci vydržet a neshnít pěknou dobu, bohužel už jsem měl várky těch šroubů že byly spíš do hodně tmavé šedé než černý.  Na černým repráku je to hnus. Stejně jako lakovaný šrouby, jednak se to kolikrát odlouplo už při dotahování a druhak to je taky hnusný, je to vidět.

Milane, něco snad mají na Prodance, mrkni. Je to ale obecně bída, nejde nic kloudnýho sehnat sad

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Eshop Killich, pokud teda ještě funguje. Před lety byl super, dokázal nechat i šrouby načernit po předchozí domluvě.

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Já bych to zkusil u " Fabory ", kdysi jsem toho od nich bral stovky kusů v černém provedení a nebyl s tím žádný problém. Bohužel nejbližší pobočka je v Praze a ceny měly taky ucházející.

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

pokud nástřik nitroemailem nevyhovuje tak nažhavit v plamenu sporáku a vykoupat ve starém
automobilovém oleji, tak se kdysi černily Al chladiče výkonových trandů, na oceli neodzkoušeno

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

V Brne som kupoval čierne imbusové šróby v Železářství Skořepka - mohol by som sa tam skočiť pozrieť, čo ešte majú, ak by bol záujem (mám to doslova cestou z práce).

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

ale hoši...tyhle černé vruty jsou běžně montážním spojovacím materiálem počítačů PC, VCR a dvd co se odložené vraky povalujou u kontejnerů na sídlištích, proto základní vercajk nosím vždy sebou v kabele

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Staffy, maji tam i sirku 3mm? Mrkni prosim co tam maji, zajel bych to vykoupit smile.

ruzne DIY repro

Web

(upravil DJ_Rix 11. 5. 2017 12:54)

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Když já na tu Skořepku přes ty zasraný Židenice tak nerad jezdím big_smile Ale díky za tip! smile

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Železářství na Skořepce je dávno zrušené.

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

No jo, fakt ! Tak pak ještě Feromat, nebo je to prý teď na Vídeňské naproti Albertu (bývalý Interspar).

Re: Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

https://www.musicshoponline.cz/category … ernene/233

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

Příspěvky [1 až 20 z 36]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Dílna » Kde koupit malé černé vruty na přišroubování repro?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£