Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ale tohle už tu znají snad všici... To je leta stará záležitost.

Spíš by mě zajímalo, jak se to s L. Malaníkem má v součsné době a jak je to s jeho VŠ vzděláním. Kdysi o tom panovaly jisté pochybnosti a nepamatuji se, že by byly jakkoliv objasněny.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Nevytahuj starý pohádky smile

Ale jen jsem se na nuke-bastlírna slušně zeptal, jestli už něco aspoň vrátil a dostal jsem akorát sprostě vynadáno smile moderátor to potom vše smazal, s tím, že takové dotazy tam nepatří.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

V současné době je Leoš už asi rok šťastným dědečkem. Ale to asi není to pravé, co by vás zajímalo.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Na každého dojde.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jako šťastný dědeček by neměl dělat rodině a vnoučeti ostudu.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Myslím, že má stále zdravotní problémy a nemá své chování plně pod kontrolou.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

zdravím chtel bych se zeptat jestli nekdo mel v aktualní dobe moznost se spojit s leosem uz hodne dlouho mam u nej zes i aktiv vyhybku cca 2 roky zezacatku pord nemel cas ale aspon vzal telefon nyní nezveda tlefon a ja marne premyslím jak od nej veci dostat jsem ze zlína byl jsem u nej i doma ale není mozne ho zastihnout nejvíce mne stve ze jsem byl nucen koupit zesilovac nový jeliikoz byl nutne potreba ale nehodlám mu zes i vyhybku nechat jen tak task prosím jestli mate na nej nekdo jine spojení nez je jedine cislo ktere na nej je aktivni zvoní sice ale nikdo to nezvedne sad díky

(upravil Benazi 2. 5. 2017 12:30)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Čekej u domu s fajslem,tak dlouho, dokud ho neodchytíš.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Mas s nim take zkusenosti ? Ted jsem vytacel jeho tel a s nekym mluvil jakmile dohovoril mohu volat jak chci nezvedne to

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

jen co tady čtu,hrůza co vše dluží..

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

No take jsem hledel co vse dluzi az kdyz jsem prochazel ruzne fora kez by veci vydal klidne i neopravene sad

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tohle vlákno sleduju jen z  zvědavosti už delší dobu , bylo tu i jedno na podobný téma . A je to furt dokola ta samá písnička . "poslal jsem věc na opravení a už čekam x let a furt nic " ....  Tak na něj podejte hromadnou žalobu , určitě by to byla škoda za víc kaj 5k ...   Myslim že ty lidi by byly rádi i když by to dostali vrácený i když neopravený.

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Dnes tam jedu osobne jsem zvedav jestli ho tam nekde najdu jinak pujdu asi taky na policii udajne v luhacovicich na policii uz nekdo byl  no jen ja tam mam zes a crossover za cca 16 tis sad

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Core88:

Odpověď: Tak to jsme udělali. Přístroje byly vzhledem ke stáří ohodnoceny znalcem, který je ani neviděl, v řádu stokorum (např. NAD602 = 300 Kč), škoda jednotlivých kauz do 5000 Kč a předali to na MěÚ Luhačovice jako přestupek, trvá už to druhý rok a přístroje stále nemáme o penězích ani nemluvím.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

asi chybnej soudní znalec, je potřeba nový ohodnocení. Otázka je, co z toho ještě má a co třeba nedejbože někde po pár korunách rozprodal, protože když je nejhůř...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tady už jej hanba fackovala, tak se přemístil s rozdáváním rozumů na vedlejší fórum, takže tam by měl být nyní k zastižení.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na … r=sinclair

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Vyzera, ze je celkom aktivny na vedlajsom fore.

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Já si říkal, kam se uklidil, ebastlírna mě nějak v tom výčtu fór nenapadla. Bylo jasný že uklizenej ze světa nevydrží, závislost na rozdávání "mouder" je silnější big_smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

našiel som deň kedy má 24 príspevokv, od 9 rána do 9 večera big_smile

Příspěvky [81 až 100 z 679]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£