Re: TWR projekt od vedľa

jo bude to vlastne montovany zezadu vse. Pak asi ta faze nebude takovej problém. Co se ale stane frekvencne.......

Re: TWR projekt od vedľa

Ďakujem ti, budem sa s tým asi ešte trochu trápiť. Keď tvoje reakcie predelím a zaokrúhlim, privriem oči - tak sú v celku optimistické. A nie nie som zatiaľ rozhodnutý ani pre driver FANE (ktorý je dlhšiu dobu nedostupný) alebo DEXON. Takže ešte ani neobjednávam hardware. Až to dorazí, ja to asi skúsim takto "fon voko" zmajstrovať a keby bolo najhoršie, pôjde bedňa do krbu. Lebo prepískavať to kdesi je ozaj nad moje nervy. Prípadne tým niekoho obťažovať.

Web

Re: TWR projekt od vedľa

Ľašia a istejšia cesta je so zvukovodom od pet007,ale keď ideš stavať T100 B tak toto nemusíš riešiť.  Svoju bedňu som nemeral a možno ušami by sa nedalo nič postrehnúť ale tie grafy by podľa mňa neboli rovnaké, aj by som bol zvedavý ako by dopadlo porovnanie. Keď chceš robiť z buku tak by som doporučoval parený keď ho vieš zohnať ten vraj už nepracuje čo sa o obyčajne vysušenom povedať nedá. Obyčajný pracuje pesne opačne ako typický róm teda poriadne. Uťčite by som nepoužil škárovku, lebo po čase bude vidno všetky lepené spoje. Musíš ešte brať do úvahy to, že drevo sa sťahuje a rozťahuje rozdielne priečne cez vlákna a pozdĺžne v smere vlákien, preto toto treba zohľadniť pri konštrukcii. Najlepšie je drevo izolovať proti vnikaniu vlhkosti ako to robia trebárs s drevenými umývadlami alebo vaňami, ale taká bedňa je už možno iná kategória a zaslúžila by si asi kvalitnejšie osadenie. To by ale nemalo byť v našej komunite pravidlo hodné dodržiavania, nech si bedňu urobí každý takú akú chce a na akú má možnosti chuť a schopnosti.