Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Elektronkový zesilovač s GU 50

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

S tím kondíkem neplaš, zas takovej problém to není.

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

To není strašení, ale vynechání kondu je taková prasárnička. Zesilovač je pro střídavý signály a pro trafo to platí dvojnásob. Když není definovaný spodní kmitočet, tak subakustický kmitočty budou prasit ve výkonovým stupni a nebudeš vědět proč. Nehledě na to, že když zdroj signálu bude mít z různých důvodů ss ofset, tak to může cvičit s pracovním bodem první triody. Ze slušnosti bych před ten pot 100k zařadil foliák 150n.
No a jak s tím trafem? zjistil odborník kde je chyba? obě vinutí v **či? tepelná pojistka na vinutí tam byla?

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

Příšel ke mě velký borec na elektronky. Přeměřil trafo,je jeden 110V vstup mrtvý,mezizávytový zkrat. Dá mi prý nové trafo a díval se na zapojení,prý je lepší pro 6N8P dát stejnosměrné žhavení. Zas mě načal. Měl jsem představu o jednoduchosti projektu, ale teď už mám velký strach. Bojím ,bojím.

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

Osobne by som z toho projektu pouzil tak patice, lampy, mozno vystupaky a ak ta krabicka je aspon trosku pekna tak aj tu smile Inak cele prekopat.

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

A kurnik,tak to je mačeta,prosím,jak?

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

No kurva, záviťák a ještě dva přerušený primáry, to jsem ještě snad neviděl. To bych měl docela honičku ten záviťák vůbec lokalizovat.

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

Je to blud, este som nevidel aby zavitak sa tvaril ako rozpojene vinutie.... aspon podla predchadzajucich sprav, kde tazatel tvrdi ze oba primary su prerusene....

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

No mě se na měřáku ukazovalo nekonečno. Kamarád měl jiný měřák a zapojil na výstup 6,3V -6V a už na vstupu měl 2,6V. Na vinutí 110V měl nějaký hasnumero.

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

No jo, u elektronek a síťových napaječů se pracuje s vyšším než bezpečným napětím, na to by bylo víc než žádoucí umět zacházet s multimetrem.

(upravil hranatybraska 23. 4. 2017 9:58)

Re: Elektronkový zesilovač s GU 50

.

Web

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Elektronkový zesilovač s GU 50

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£