Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 305 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 303 304 305 306 307 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [6,081 až 6,100 z 8,408]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Také gratuluji smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Též se přidávám s gratulací.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Taky se připojím.
Dnes jsem v Praze navštívil Audio Video Show, za mě nej bylo u B&W, velice se mi líbili Fischer&Fischer, no, ono to by bylo na dýl, ale největší pecka, číslo 1. Sonus Faber.
Hezký den to byl. Potkal jsem prima lidi, pokecal s panem Krautem, užil jsem si to.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Lukáš33 napsal:

To je symetrické?

A co přesně? Napájecí napětí? Ano je. Topologií je to klasický halfbridge, čili jeden konec repráku živený, druhý na zem.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Taky gratuluju k té dceři...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pustil jsem se do přestavby svího lampovýho zesíku . Zatim mám hotový bedny .

Tady jsou fotky. http://core88.rajce.idnes.cz/Tube_amp_Case/

Mam i video ze stavby https://youtu.be/kIWXgUmA0iQ
Je 30 minut dlouhý ...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkné to máš smile Musí být radost něco dělat v tak vybavené dílně... Panely máš z quickpanelu?

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Core88 : Hezký, na tvoje videa se moc dobře kouká smile Co je to za tu cirkulárku ? Má super vybavení, tu bych bral taky smile

(upravil Core88 13. 4. 2017 12:02)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Díky . Jo jo panely jsou z quickpanelu . Už sem si u nich nechal dělat panely jednou .

EDIT: TO DJ_Rix cirkulárka je makita 2704  . Pila je to super , původně je to pila někam na stavbu tak se nechá snadno přenášet . Má asi 30 kilo.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tuhle AKU Makitu mám taky, máme je ve fabrice, a když jsem viděl, co to tam vydrží, koupil sem si ji.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ještě by to chtělo dát na ni naostřený nástroj, aby nepálila,ale řezala.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes mne potěšila zpráva, kterak funguje můj zbrusu nový tišič hluchých DJů (a kmitajících aparatur). Nainstaloval jsem jim ho do řetězce ve vinárně a ze začátku se jim do toho nepletl, byli hodní. Ale jak chlapci k půlnoci zhluchli (i naplněním parketu), přepískli to a spustili reakci mašinky: Nejprve jim (skokem, aby byli za blby) ztišila muziku o 6 dB a když jen přidali, tak jim ubrala na - 20dB. Vzhledem k potřebě signálu 2V se to už nedá dohnat žádným otočením knoflíku smile smile smile. Tak jim to hospodskej vysvětlil, museli zkrotnout a když byli hodní, zvuk se jim navrátil big_smile.
Ještě teď se směji. Je to po selhávající osvětové kampani doopravdy balzám.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to je paráda Oto big_smile Kéž by to bylo všude nainstalované big_smile jen aby po tobě nezačli jít přemotávači cívek co na tom vydělávají big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to mě těší, že ti to chodí smile

Já bych se jen bál, aby mi pak nějaký připitý DJ za rohem pak nedal přes ciferník lol


Jinak já si dneska pořídil k notebooku externí zvukovku, lebo ten šit neměl ani žádný linkový vstup. (A ten mikrofonní co má též není použitelný, ani na blbé "skajpování").
Tohle je uvnitř:
https://n65.imgup.net/psxfihd4en1bef.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pračku automatku zanussku ZWY61005 WA ponivač letitá dobrá kamarádka tatramatka neopravitelně dosloužila
a dílů už není, je to nejlevnější mašina na trhu s horním deklem, almara z bočním výklopem se do koupelky
prostě nevejde, už dosloužíme spolu, doufám tedy, investice pro mě doživotní...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil mechanik 28. 4. 2017 16:53)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Regulácia hlasitosti s relé smile

https://i.postimg.cc/KR7jmw37/2279289.png

Prídu tam ešte 4 vymazlené diamond bufferíky a nahradí to potenciometer a preamp. Regulacia hlasitosti na 10k je v dnešnej dobe zbytočne vela a preamp je tiež zbytočný. Dnešné zdroje (DACy) dávajú na výstupe dostatočne vysoké napätie na to aby sa predzosilňovač mohol pri bežných ziskoch koncových zosilňovačov vynechať. Tiež sa teším na presnú reguláciu v db a displej smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To maxell: nevím jak zanussi, ale whirpool se mění max po 5-ti letech, mají v tom kurvítko co nedokážu odstranit. Přeju ti, abys pračku přežil aspoň 10x... (a to může odejít za 2 roky a dva měsíce)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Taky jsem si udělal už před dvěma dny radost. Samsung GalaxyS8. A už si zase mám s čím hrát.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

čím je telefon za 800e zaujímavý?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kaed napsal:

To maxell: nevím jak zanussi, ale whirpool se mění max po 5-ti letech, mají v tom kurvítko co nedokážu odstranit. Přeju ti, abys pračku přežil aspoň 10x... (a to může odejít za 2 roky a dva měsíce)

OK díky za morální podporu...ano já vím, kurvítko je všadě, lednička, pračka, TV, vysavač, telefon i DVD rekordér...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Příspěvky [6,081 až 6,100 z 8,408]

  Stránky: ««« 1 ... 303 304 305 306 307 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£