Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » oprava BOSE systému Mercedes SL500 94' - kdo opraví?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: oprava BOSE systému Mercedes SL500 94' - kdo opraví?

Ahoj,

mám prosbu - koupil jsem Mercedes R129 SL500 rok 94, kam se již standardně dodával prý velmi kvalitní BOSE sound system se zesilovačem a subwooferem.

Bohužel něco není v pořádku - když pustím rádio nebo CD, hudba sice hraje, ale ze zadních repro se ozývají dost nepříjemné a hlasité rázy a další rušivé zvuky.

Chtěl bych mít systém plně funkční, bez nějakých neoriginálních úprav.

Jsem naprostý laik a rozhodně se v tom nechci "hrabat" sám, proto jsem vás chtěl poprosit o doporučení na firmu nebo člověka, který by tento problém uměl řešit a podívat se na to.

Předem díky,

Tomáš

Re: oprava BOSE systému Mercedes SL500 94' - kdo opraví?

Bylo by rozumné a logické uvést, kde se nacházíš.

Re: oprava BOSE systému Mercedes SL500 94' - kdo opraví?

Ahoj, sorry, zapomnel jsem - Praha. Neni vsak problem +- 50 km kamkoli dorazit. Diky!

Re: oprava BOSE systému Mercedes SL500 94' - kdo opraví?

Jestli se v autech trochu vyznáš, zkus začít sám. Projdi kabeláž co má něco do činění s hudbou v autě. Tohle často dělává upadlá, nebo zoxidovaná kostra pro zesilovač, ale netvrdím, že to tak je i ve tvém případě. Ten zesilovač je někde vzadu u subu, nebo přímo v něm. Z něj krmené zadní repro a sub. Přední repro mívá buď vlastní malý zesilovač, ale pravděpodobněji jde přímo ze zesilovače radia. Proto předek problém nedělá. Takže hledej chybu mezi radiem a zesilovačem v subu, případně v jeho ukostření. Jak to má Mergl nevím, ale s Bose v Audi už jsem něco do činění měl..

Web

Re: oprava BOSE systému Mercedes SL500 94' - kdo opraví?

Je to presne tak, jak pises. Zesilovac je primo u subwooferu a predni repro hraji ok, protoze jsou krmeny z Beckera (Exquisit), kterej uz ma myslim integrovanej zesilovac. Samozrejme jsem jiz neco malo zkousel, vypojit/zapojit konektor, prohmatat kabelaz vedouci k zesilovaci. Kostru uz nepoznam, proto se radeji ptam na tip na odbornika.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » oprava BOSE systému Mercedes SL500 94' - kdo opraví?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£