Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Komponentne repro 6,5"

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [1]

Téma: Komponentne repro 6,5"

Zdravím,

chcel by som sa poradiť s výberom vhodných komponentoných reproduktorov do auta.
Mám špecifické auto, Citroen C4 Coupe, špecifické v tom že dvere majú ďaleko cez meter dĺžky, teda majú pomerne veľký objem ... auto je naopak vnútri veľkosťou menšieho hatchbacku.
Viem pracovať s TS a pozrieť čo by sa mi viac hodilo /objem by som skúsil aspoň odhadnúť/ ... problém je, že v tejto autohifi sfére TSka, česť výnimkám, nik neuvádza. Žánrovo bude na tom hrať všetko, viac ale inklinujem k rockovej hudbe. Preto hľadám niečo neutrálne hrajúce, schopné zahrať všetky pásma. I keď, mám rád zdôraznené spodné pásmo, nie však za cenu zlého stredného pásma.

Pár predpokladov :
-> Samozrejmosťou je vytlmenie dverí asfaltovými pásmi, zaplátanie dier v dverách odnímateľným hliníkovým plechom, teda úplne utesnenie dverí ... mdf podložky atď ...
-> Ak sa nerozhodnem inak, repro pôjde na sériové rádio /vie USB, MP3, BT/ (pri výmene za aftermarketové je problém s informačným displejom a parkovacími senzormi, použiteľný adaptér za cenu >100€)

K úvahe ... kvôli dolnému pásmu, bolo by lepšie kúpiť radšej drahšie / lepšie repro a prípadne ako upgrade ich napojiť na externý zosilňovač ? ... alebo dorobiť linkové výstupy na rádiu (prípadne dorobiť bežné HPF filtre pre ostatné kanály) a dať do kufra menší uzavretý 8-10 palcový subwoofer ?

Rozpočet cca 100€ iba za komp.repro, prípadne viem prihodiť ak by to malo stáť za to ...

Ďakujem

Příspěvky [1]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Komponentne repro 6,5"

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£