Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Tesla BM641

Zdravím dostali se mi do rukou dva čítače tesla BM641. Ale ani nevím co s nima mám dělat mají maximální limit do 70 MHz což si myslím že už je na tuto dobu asi moc málo. A stejně bych je asi nevyužil. Tak prosím o radu kolik bych za takovýto čítač mohl dostat kdybach ho prodal jinak jsem je nezkoušel nemám sítový kabel ale funkční by měli být oba dva https://postimg.cc/image/oqk0t3mlv/

Re: Tesla BM641

Jakou hodnotu mají tipřesně  neřeknu, jsou ale dost zaprášené s nejistou funkčností - pár stovek max.

Jinak 70MHz zas tak málo není, na audio akorát.

Re: Tesla BM641

Ano kupoval jsem je každý za 50kč a revizi mají do konce roku 2017 ten chlápek coi to dával tak tvrdil že fungujou. Na netu jsem našel tyto čítače od 4000,- do 11000,-. Akorat nemám přívodní šňůru to mi nedal

Re: Tesla BM641

Šnůra je tuším takzvaná "malá žehličková" leckdo to má doma, ani neví k čemu. V 80-tých letech na VUT jsem tohle považoval za vrcholnou techniku... Dnes mám 100MHz osciloskop a po čítači ani nevzdechnu, všechny funkce nahradí ten osciloskop a ještě hodně navíc. Tohle je spíš pro sběratele.

Re: Tesla BM641

No jasně jsoz to asi historické přístroje dneska se mi snad poštěstí koupit kabel když to nepůjde tak to rozeberu co se hodí to nechám co se nehodí půjde do popelnice. Ale všem vám moc děkuji

Re: Tesla BM641

Zdravím tak jsem konečně sehnal ty zásuvky a ejhle zapnul jsem a plně fungují oba dva

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£