Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » stereo k tv

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: stereo k tv

Dobrý den rozhoduji mezi aktivními reproduktory k tv
Q Acoustiscs BT3 vs Audioengine A5+ Bamboo
Dále bych se chtěl zeptat zda k nim potřebuji zvukovou kartu nebo DAC převodník pro maximální požitek?

Re: stereo k tv

Myslím, že z televize nemůže být žádný požitek .......

Web

Re: stereo k tv

Spíš bych to viděl na nějakej bazarovej AV receiver a slušný reprobedny. Potom to může mít i širší využití. Tohle cos poslal, jsou malý bedýnky- jistě budou hrát líp než ty náhražky v dnešních televizích, ale nějakejch extra mohutnejch basů se od toho nedočkáš...

Re: stereo k tv

Myslel jsem, že bych k tomu ještě časem prikoupil subwoofer.
A to je max co bych chtěl. Mohl by jsi mi doporučit nějaký slušný sw?

Re: stereo k tv

Receiver, receiver, kdo si bude zapínat ještě receiver? Já si to neumím představit, že by u mě jelo ještě tohle, ale já mám ješte trochu starší lcd, která není vyloženě placička, takže zatím nepotřebuju, ale rodiče si koupili nějakou žiletku, kde to zní, jako kdyby to šeptalo, a to musí být hlasitost hodně doprava.

Re: stereo k tv

no, já TV mám roky zapojenou do zesilovače a na 3 pásmové bedny, já tak jedině sleduji  TV, manželka to teda nemusí vůbec.

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

Re: stereo k tv

Já koupil máti k televizi na aukru za pětikilo bedýnky od hifivěže.
Aiwa, takže spotřebka, ale s 8" basákem, cca 22l objemu a byly jak nikdy nepoužité.

TV jsem loupnul, připojil je místo vestavěných repro, je tam nějaký class D 2*7W a spokojenost.
Hraje to snesitelně (opravdu mnohem lépe jak před tím) a mizerná citlivost je s ohledem na odstupňování hlasitosti spíš k užitku...

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » stereo k tv

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£